אורי אריאל לנפתלי בנט: יש להציב קווים אדומים להמשך ישיבה בממשלה

לאחר שפורסמו מחוות לרשות הפלסטינית של הממשלה, שיגר השר אורי אריאל מכתב לשר נפתלי בנט שבו הוא דורש לקבוע בישיבת הבית היהודי קווים אדומים מדיניים ביטחוניים. "המחוות הן פשע מוסרי ופרס לטרור שיסכן את ישראל"

עמי שרון ו29/11/2015

(צילום: עיבוד מחשב)

לאחר הפרסומים על שורת מחוות שראש הממשלה נתניהו שוקל לתת לפלסטינים שיגר שר החקלאות אורי אריאל (הבית היהודי) מכתב הדורש להציב לנתניהו קווים אדומים להמשך ישיבה בממשלה.

מתוך המכתב: במסגרת ביקורו בישראל של מזכיר המדינה ג'ון קרי, התפרסמו ידיעות כי ממשלת ישראל בראשות מר בנימין נתניהו נערכת למתן "מחוות" לרשות הפלסטינית לשם "הרגעת הרוחות".

בין אותן "מחוות" שהוזכרו, עלו האפשרויות של מסירת עשרות אלפי דונמים ביהודה ושומרון לשליטה פלסטינית, מסירת כלי נשק לגורמי הביטחון ברשות הפלסטינית והקלות כלכליות שונות. אני רואה זאת בחומרה רבה. זהו פשע מוסרי ומתן פרס לטרור. צעדים שכאלו יסכנו את חיי אזרחי ישראל שאנחנו - חברי הממשלה - אמונים בהגנתם.

לאור זאת, אני מבקש לדון בכך בישיבת הסיעה הקרובה ולקבל החלטות מעשיות על הקווים האדומים המדיניים-בטחונים של ישיבת "הבית היהודי" בממשלת ישראל הנוכחית.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49