מתלפיות תצא המורה של המדינה.

 מכללת תלפיות חגגה השבוע את זכייתה של שני מיכל אורן, בוגרת המכללה בתואר ''המורה של המדינה'' ואת טקס חלוקת התארים המסורתי במעמד סגן שר הביטחון וראשי המכללה.

ליאת עפרי ו21/06/2016

(צילום: יה בוטיק אודליה ארביב)

(צילום: דוברות מכללת תלפיות)

בטקס חגיגי במעמד נשיא המדינה ראובן ריבלין ושר החינוך נפתלי בנט קיבלה אורן מחנכת כיתה א' בבית הספר היסודי מורשת נריה בגבעת שמואל. את התואר היוקרתי ''המורה של המדינה''.

אורן, ציינה כי מה שהפך אותה בעיניה למורה טובה היה החיבור לילדים לצד היכולת לחולל שינוי וכי חלומה הוא ''לגעת בכל ילד ולפתח את יכולותיו''. אורן הודתה לראשי מכללת תלפיות והוסיפה:''מכללת תלפיות היא הבית החינוכי בו קיבלתי את הכלים לגעת בכל ילד."

בתוך כך התקיים במכללה טקס חלוקת תארים לבוגרות המכללה.במעמד סגן שר הביטחון, הרב אלי בן דהן שהיה אורח הכבוד אמר בנאומו לסטודנטיות:''בוגרות המכללה עוסקות בתחום הכי חשוב-חינוך ועיצוב הילדים שלנו''.

את הטקס הנחה דן כנר והוא התקיים במעמד ד''ר דניאל ורמוס -יו''ר העמותה, פרופסור נחום רקובר-נשיא המכללה, בני בהגון -ראש המכללה, קותי אורן-מנכ''ל המכללה, רב המכללה הרב קלמן בר ומר יעקב סולר.

ראש המכללה, בני בהגון דיבר על המוטו שמובילה המכללה וציטט מדבריו של א.ד. גורדון:''החינוך הוא הדרך.האדם הוא המטרה''.

בהגון הוסיף כי הוא גאה בבוגרות וכי מורה וגננת טובה: 'חייבת להפנות תשומת לב אישית לכל ילד וילד, לראות את המיוחד שבכל אחד מהם בצד המשותף ולמצוא את הדרך לליבו''.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49