חוק המקוואות אושר בכנסת

נדחתה הרביזיה של ח"כ עליזה לביא על חוק המקוואות, ובכך אישרה ועדת הפנים בראשות ח"כ דודי אמסלם סופית את החוק של ח"כ משה גפני  לקריאה שניה ושלישית. בדברי ההסבר לרביזיה שהגישה אמרה ח"כ עליזה לביא: "החוק מעגן אפליה בחוק ופגיעה באזרחי ישראל וביהדות העולם באופן עמוק''.

עידן הראל ו18/07/2016

(צילום: עמיעד טאוב)

נדחתה הרביזיה של ח"כ עליזה לביא על חוק המקוואות, ובכך אישרה ועדת הפנים בראשות ח"כ דודי אמסלם סופית את החוק של ח"כ משה גפני  לקריאה שניה ושלישית.

בדברי ההסבר לרביזיה שהגישה אמרה ח"כ עליזה לביא: "החוק מעגן אפליה בחוק ופגיעה באזרחי ישראל וביהדות העולם באופן עמוק. אני רוצה להניא את הכנסת מלחוקק חוק שלא יעמוד בשום בג"ץ. האם אפשר להגן על החוק האומלל הזה? תוך 9 חודשים אמורים לבנות מקוואות לזרמים, אבל בכלל לא פנו לנציגי הזרמים. מה הבהילות? מה החיפזון? למה למהר בצורה כזו פוגעת שתניא אנשים מלעלות לארץ?"

וכאן פנתה ח"כ עליזה לביא לח"כ גפני: "אתה יודע מתי הייתה סלקציה בעם היהודי ואתה ממשיך אותה".

יו"ר הוועדה ח"כ דודי אמסלם: "זה לא דיון. הדיון התקיים בשבוע שעבר. אנחנו רק מצביעים על הרביזיה".

הרביזיה נדחתה ברוב של 7 נגד 4.

לאחר שיו"ר הוועדה נעל את הדיון אמר ח"כ משה גפני לח"כ עליזה לביא: "אם לא תחזרי בך מהאמירה כאילו אני ממשיך את הסלקציה אגיש תלונה לוועדת האתיקה. לשפל כזה עוד לא הגיעו בכנסת".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49