חג שבועות עם קייטרינג חלבי

בחג השבועות, אוכלים מאכלי חלב. לכן, בדרך כלל אנו נעמוד בערב החג, ונכין פסטות ופשטידות לארוחה חלבית. למה אוכלים דווקא ארוחה חלבית בחג שבועות? ומה אנו נעשה בשנה בה אנו עמוסים במיוחד, ואין לנו זמן בערב חג שבועות? את כל התשובות תקבלו במהלך קריאת המאמר.


עידן הראל ו31/10/2017

אנטולי מיכאלו (צילום: אנטולי מיכאלו)

מדוע אוכלים מאכלי חלב בשבועות?

הסיבה לכך שאוכלים מאכלי חלב בשבועות, היא שהתורה נמשלה לחלב. "דבש וחלב תחת לשונך". כשם שתינוק שנולד לא יכול לחיות ללא חלב, כך עם ישראל לא יכול לחיות בלי התורה. לכן, בחג שבועות בו ניתנה התורה, אוכלים מאכלי חלב.

מדוע הכנת ארוחה חלבית קשה יותר מהכנת ארוחה בשרית?

הכנת ארוחה בשרית לוקחת זמן, אך איננה קשה. מקלפים ירקות, ומכניסים אותם לסיר או תבנית ביחד עם מאכל בשרי. לצורך הכנת ארוחה חלבית, יש לאפות פשטידות שונות, או מאפים שונים. הכנת מספר מאפים, וקערות גבינות עם מטבלים שונים, לוקחת לעיתים יותר זמן. גם הכנת הקינוח לארוחה חלבית לוקחת זמן. בדרך כלל הקינוח לארוחה חלבית יהיה עוגת גבינה, ועוגת שוקולד חלבית. הכנת עוגות אלו לוקחת זמן. במיוחד, כאשר משקיעים בהמסת שוקולד איכותי לצורך הכנת העוגה.

מה עושים כאשר אין זמן להכין ארוחה חלבית בערב החג?

מה עושים כאשר עמוסים מאוד בימים שלפני שבועות. לפעמים, אין זמן לעמוד ולהכין ארוחה חלבית. במקרה זה, כדאי להזמין מגשי אירוח . הקייטרינג החלבי יביא לנו צלחות ארוזות עם גבינות חתוכות ומסודרות יפה. בנוסף, נקבל גבינות מתובלות, וסלטי ירקות מסוגים שונים. לא נצטרך לעמוד להכין פשטידות ומאפים. אפשר להזמין הכל מהקייטרינג. אפשר גם להזמין סוגים שונים של לזניות ופסטות.

קינוחים מתוקים לחג שבועות:

מה עושים כאשר רוצים עוגת גבינה מיוחדת לחג שבועות, אך אין זמן לאפות? אפשר להזמין את הקינוחים לחג מקייטרינג חלבי. קייטרינג חלבי יספק מבחר של עוגות בינה איכותיות. אפשר להזמין עוגות גבינה כרצועות, ואפשר להזמין גם כוסיות אישיות עם עוגות גבינה. אפשר להזמין מבחר של כדורי שוקולד איכותיים בציפויים שונים, ועוגות שוקולד איכותיות. אם אתם מארחים לחג, האורחים יוכלו להרגיש מצוין עם הקינוחים שהקייטרינג יספק לכם.

לסיכום:

אם אתם עמוסים במיוחד לפני שבועות, אתם יכולים להזמין ארוחה איכותית מקייטרינג חלבי. תקבלו ארוחה איכותית עם גבינות, סלטים, פשטידות, ומאכלים חמים חלביים. לקינוח, תוכלו לאכול עוגות גבינה, עוגות שוקולד וכדורי שוקולד.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49