יו"ר האופוזיציה בהר ברכה: "איתמר הקדיש חייו לחינוך ואהבת ישראל"

ראש האופוזיציה, ח"כ יצחק (בוז'י) הרצוג, ביקר בסוף השבוע שעבר בליווי ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן את משפחת בן גל האבלה בהר ברכה על הירצחו של איתמר בן גל הי"ד בפיגוע דקירה ביום שני האחרון בצומת אריאל. 

עידן הראל ו11/02/2018

(צילום: תמונה: דוברות המועצה האזורית שומרון)

יו"ר האופוזיציה אמר במקום: "הרב איתמר הקדיש את חייו לחינוך אהבת ישראל ונרצח ברצח נתעב, אבל שליחותו הגדולה תמשיך על ידי תלמידיו, אוהביו וכל בית ישראל. תנחומיי מעומק הלב לאלמנתו מרים, לילדיו, להוריו המרשימים, לאחיו ולאחיותיו, לחבריו, לאוהביו ולכל בית הר ברכה. אני סמוך ובטוח שהמרצח יאותר ויבוא על עונשו במהרה". 

 
האלמנה מרים הודתה להרצוג על הביקור והדגישה כי הנחמה של המשפחה תהיה בבניה "תודה שהגעת, זה מאד מחזק. הנחמה שלנו שהר ברכה תהפוך לעיר. שיהיו פה עוד יהודים, שיהיו פה עוד בתים. שמהחלון לא נראה נוף, נראה ישוב גדול ובתים".

ראש מועצת שומרון הודה לו על הביקור ואמר: "כל חלקי העם אבלים על האובדן הזה. על הפיגוע הנורא הזה. אולם נחמתנו כמאמר הכתוב תהיה בבניין הארץ. בבניין הר ברכה והפיכתה לעיר כפי שתוכנן מראש ע"י הרשויות וטרם קרה. אנחנו מצפים לאישור ראש הממשלה בראשון הקרוב לבנייה המתוכננת בהר ברכה כפי שתוכנן מראש כך שתהפוך לעיר".

הרב שלומי בדש אביה של מרים הוסיף כי "כדי שאיתמר יהיה הדם האחרון, צריכים שידעו כולם, לפני שיוצא המפגע, כהצהרה ממלכתית כעם - פגעתם ברב שבח- חוות גלעד הופכת ליישוב, פגעתם ביהודי מהר ברכה- הר ברכה הופכת לעיר".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49