הבית היהודי בת״א נגד קמפיין קיצוני של מפלגת ׳החילונים ירוקים׳ ובו ביטויים אוטואנטישמיים והסתה לכאורה כלפי יהודים מאמינים

חיים גורן, יו״ר סיעת ׳מאמינים-הבית היהודי בת״א ׳: ״מדובר בהסתה פרועה בדמות ׳הכה בדתיים כדי לקושש קולות׳ יש כאן חציית קו אדום בוהק ומסוכן

אביעד ברטוב ו18/10/2018

(צילום: צילום מסך)

(צילום: צילום מסך)

יו״ר סיעת ׳מאמינים׳ - הבית היהודי בת״א מתייחס הבוקר לקמפיין שמנהלת סיעת ׳חילונים ירוקים׳ כנגד היהדות בת״א. גורן: ׳המשחק׳ הזה אליו נחשפנו ביממה האחרונה ׳מגניב׳, בערך כמו שלני ריפנשטהל הייתה ׳במאית דגולה׳.
מפלגה שמתיימרת להוביל את החילונים בעיר מפיצה בימים האחרונים תכני הסתה נבזיים - זה התחיל ב ׳החבדניקים צרים לנו על בתי הספר׳ וממשיך בהחפצה אוטואנטישמית של היהדות, עם אמירות דוגמת ׳החרדים משתלטים על תל אביב׳ וירי חצים למטרה המצויירת כ׳הדתה מסוכנת ומיסיונרית של ילדינו׳.
 
האמירות הבזויות הללו מגיעות על אף מכתב ששלחתי לראשי הסיעות בעיר ובו שיתפתי את תחושותיהם של חובשי כיפות רבים ויהודים מאמינים בעיר הזאת שמותקפים בכל יום מחדש במסגרת קמפיינים נגיטיביים על יהדותם ואמונתם.
 
קמפיינים כאלה על אוכלוסיות אחרות בעיר היו מעוררים סערה רבתי.
 
אני ער לעובדה שאנחנו ערב בחירות, אך יצירת קמפיינים בדמות ׳הכה בדתיים ובמאמינים בעיר הזאת כדי לקושש קולות׳ הם חצייה של קו אדום בוהק ומסוכן.
 
בכוונתי לפנות לועדת הבחירות הארצית על מנת שההסתה הזאת כנגד המאמינים בעיר תיפסק ומיד. תל אביב היא עיר פלורליסטית ומכילה ולא נתנצל על יהדותנו, להיפך - נחזק אותה ונעצים אותה במסגרת למעלה מ-500! בתי הכנסת בעיר, באלפי המניינים ועבור עשרות אלפי היהודים המאמינים בה.
 
יש לכם טעות ׳חילונים ירוקים׳. סימנתם את המטרה הלא נכונה. אנחנו מאמינים בעיר הזאת ובבחירות הקרובות רק נתחזק ונתעצם."

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49