אזרחים מפינלנד מביעים תמיכה ביהודי פיטסבורג

"הם היו נרעשים לשמוע את החדשות": כך מספר עו"ד נתי רום, מייסד ארגון "לב העולם", הנאבק בחרם העולמי, שערך סיור לקבוצת התיירים מפינלנד בשומרון. "לאנטישמיות ול- BDS יש שורש אחד. ההסתה של ארגוני ה- BDS כנגד ישראל גורמת להתעוררותה של האנטישמיות בכל העולם".

אביעד ברטוב ו01/11/2018

(צילום: יחצ)

"אנחנו איתכם פיטסבורג!": לחיזוקים הרבים שנשלחו ליהודי העיר פיטסבורג בה בוצע הטבח הנוראי בבית הכנסת בעיר, התווסף חיזוק מסוג אחר: אזרחים מפינלנד שהיו אתמול (א') בסיור בשומרון, אותו יזם ארגון 'לב העולם' נדהמו לשמוע את הידיעה הנוראית והחליטו להתגייס ולהביע את תמיכתם גם כן.

את הסיור ערך עו"ד נתי רום, מייסד ארגון "לב העולם", הנאבק בחרם העולמי ביו"ש. בסיור הגיעו התיירים לביתו של רום, ומשם המשיכו לסיור בשומרון, בעקבות ההיסטוריה היהודית במקום ובעקבות היצרנים היהודים המתמודדים עם איומי החרם.

"הם היו מאוד נרעשים לשמוע את החדשות", מספר רום. "הם רואים את התמיכה ביהודים והמאבק בחרם העולמי כדבר אחד. המסר שהם רצו להעביר הוא שיהודי העולם לא לבד - גם אזרחים מפינלנד מרגישים את הרצון החזק לתמוך ביהודים בכל מקום באשר הם".

המשתתפים הצטלמו כשהם מחזיקים שלטים שהכינו, עליהם נכתב "אנחנו איתכם פיטסבורג" המכוונת ליהודי פיטסבורג, במטרה להביע את תמיכתם בהם לאחר האירוע הקשה.

"לאנטישמיות ול- BDS יש שורש אחד", אומר עו"ד רום. "ה- BDS הוא גלגולה המעשי של האנטישמיות במסווה של דאגה לפלסטינים. אין כאן שום דאגה כנה, והאינטרס הוא אך ורק השמדתה של מדינת היהודים, כפי שנכתב על שלטים רבים בהפגנות פעילי BDS.

ההסתה ההולכת וגוברת של ארגוני ה- BDS כנגד ישראל בכלל ויהודים החיים ביהודה ושומרון בפרט, גורמת להתעוררותה של האנטישמיות בכל העולם. אנחנו נדרשים לעצור את רכבת השקר הזו מלהמשיך ולרמוס, וביחד איתנו אזרחים רבים מהעולם שמתייצבים לצד היהודים ומביעים את עמדתם בצורה ברורה".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49