איך לעצב את ביתכם באופן מודרני?

הבתים המודרניים של היום הם בתים המעוצבים בקו נקי ומעודן, מראה מלוטש בגימור מתכתי עם קריצה לעולם ההייטק. הבתים הללו זקוקים ליד מעצבת מקצועית במיוחד על מנת שאכן התוצאות המודרניות תהיינה גם פונקציונליות ונוחות.

עמי שרון ו

(צילום: Pixabay)

עיצוב בתים מודרניים דורש יד מקצועית על מנת שהעיצוב ייעשה באופן נכון כדי שהתוצאות תהיינה שוות את ההשקעה. מה זה אומר? זה אומר שהמראה של הבית אכן יהיה בקו מודרני ונקי, עם עיצוב הכי עדכני אך בלי שהדבר יפריע לשימושיות של הבית ולפונקציונליות שלו. מדובר בהחלט בשילוב שדורש רמה גבוהה מאוד של יצירתיות ואיכות מקצועית במיוחד.

עיצוב הבית המודרני - כך תעשו את זה הכי נכון

כאשר אנחנו באים לדבר על עיצוב הבית המודרני אנחנו מדברים על חלוקה שונה של החללים בבית. אם בעבר היו חדרי הבית מחולקים באופן ברור ותחום, עם ארבע קירות ודלת, הרי שכיום יש לנו את המטבח והסלון שהם פתוחים לגמרי ובמקרים רבים הם חולקים חלל משותף.

על מנת שהסלון - מטבח יקבל את המראה הרצוי ויעניק את איכות החיים בחלל נוח לשימוש, חובה להיעזר במעצבת פנים מקצועית. רק אם ניעזר בשירותיה המקצועיים נוכל להיות בטוחים כי התכנון והעיצוב ייעשו באופן הכי מקצועי והכי מתאים לנו.

מעצבים את חדרי השינה

גם חדרי השינה עשויים לקבל את המראה המודרני הרצוי לו רק נמסור את המלאכה לידיה המקצועיות של מעצבת פנים מקצועית.

חדרי השינה המודרניים הם חדרים אשר נהנים מרהיטים מודרניים, מסוג צבע מתאים של הקירות, תאורה עדכנית וכל מה שיוצר את המראה העדכני המושלם של החדר.

מעצבים את חדר האמבטיה

גם חדר האמבטיה הוא חלל מושקע במיוחד והוא נהנה מטיפוח והשקעה מהבחינה העיצובית. כיום אנחנו רואים כי רבים מעדיפים את המקלחונים על פני האמבטיה המסורתית כאשר ניתן לעצב כיום את המקלחון הפינתי או המקלחון העגול באמצעות חומרים מודרניים כמו זכוכית, מתכת וכדומה.

בוחרים את התאורה

התאורה מקבלת אף היא מקום של כבוד והשקעה עצומה כאשר כיום אנחנו פוגשים בעיקר את תאורת הלד שהיא זו שמאירה בעיקר בכל בתי ישראל. מדובר בתאורה שהיא הרבה יותר חסכונית ביחס לכל מה שהיה לנו עד היום, היא גם מאירה הרבה יותר טוב באור יותר איכותי וגופי התאורה אף מבטיחים לנו אורך חיים ושעות רבות של פעולה מעבר לכל מה שהכרנו עד היום.

גופי התאורה של היום הם גם שונים מגופי התאורה העתיקים. יש בהם יופי מיוחד וקו עיצובי נקי ומלוטש. התוצאה היא בית מושלם, בית מעוצב היטב עם נגיעות מודרניות הכי עדכניות אך מבלי שהפונקציונליות תיפגע.

אך כפי שכבר ציינו, על מנת להגיע לתמהיל המושלם, חובה לפנות ולהיעזר באיש מקצוע, מעצבת פנים מקצועית אשר תסייע לעצב את בית החלומות!

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49