חבילות התקשורת בסלקום שיסייעו לנו לצמצם את ההוצאות החודשיות

ספקיות שירותי התקשורת הגדולות בישראל מציעות כיום מגוון של "חבילות תקשורת" - מספר שירותי תקשורת בסיסיים בהם כולנו עושים שימוש יומיומי, בחבילה אחת. סלקום אחת מספקיות התקשורת המציעות את החבילות החדשות.

עמית קליין ו06/11/2018

(צילום: Pixabay)

צמצום ההוצאות החודשיות של משק הבית הוא אתגר בפניו עומדים כולנו, משפחות ואנשים פרטיים כאחד. בעוד העולם שמסביבנו מכיל יותר ויותר מוצרים ושירותים המושכים את עינינו, התחרות השוררת בענפים מסוימים במשק מביאה למהפכות ופיתוחים שונים המוזילים משמעותית את הוצאותינו, לפחות בחלק מתחומי החיים. דוגמה טובה לכך היא תחום התקשורת ומהפכת מחירי הסלולר לה היינו עדים במהלך העשור האחרון. כעת, מגיעה השלב הבא של מהפכה זו, המהווה הרחבה של מהפכת מחירי הסלולר גם לשירותי תקשורת אחרים. חבילות התקשורת של חברות כמו סלקום מסתמנות כדרך החדשה של ישראלים רבים לחסוך בהוצאותיהם החודשיות.


חבילות תקשורת וחבילות ומבצעים בסלקום לדוגמה

על מנת להבהיר מהן בדיוק חבילות תקשורת, מה היתרון שהן מציעות ומדוע יותר ויותר אנשים בישראל מעדיפים חבילות אלו כערוץ המרכזי שלהם לצריכת שירותי תקשורת, נתבונן בדוגמה של אחת מחברות התקשורת הוותיקות והמרכזיות בישראל - חברת סלקום.

סלקום הוקמה בשנת 1994, עם תחילתו של עידן הסלולר בישראל ובעולם כולו. מאז ועד היום מהווה סלקום את אחת מחברות התקשורת הגדולות ביותר בישראל, כאשר בשנת 2014 התרחבה החברה גם לתחום הטלוויזיה, עם השקת "סלקום TV" (שירותי טלוויזיה). בשנת 2012 הרחיבה החברה את תשתיות התקשורת שלה במטרה לספק ללקוחותיה גלישה מהירה באינטרנט, במהירות חסרת תחרות בישראל. כיום מספקת החברה את השירות - סלקום סופר פייבר - אינטרנט במהירות גלישה חסרת תקדים של עד ל 1000 מגה בייט (!!) בשנייה.

ההיסטוריה המקוצרת הזו של סלקום מדגימה בצורה יפה את היתרון המשמעותי שבחבילת תקשורת - בעוד לחברה כמו סלקום תשתיות נרחבות ומקיפות ומספר רב של מוצרים ושירותים אותם היא מציעה בשוק התקשורת הישראלי, רק מתבקש כי שירותים אלו יאוחדו יחדיו, תחת מטריה אחת, לכדי חבילת שירותי תקשורת כוללת. וזה בדיוק מה שסלקום (כמו מספר מצומצם של חברות תקשורת נוספות) מציעה כיום - ניתן למצוא כיום חבילות ומבצעים בסלקום דוגמת חבילת תקשורת המורכבת מאינטרנט מהיר, שירותי טלוויזיה וקו טלפון ביתי בחבילה אחת. זהו ה"טריפל של סלקום", כאשר המעוניינים לשלב באותה חבילה גם את קווי הסלולר שלהם יכולים לרכוש את הקוואטרו של סלקום - חבילה המציעה את ארבעת השירותים השונים גם יחד.


היתרונות השונים של חבילות תקשורת

לחבילת תקשורת המאחדת כמה משירותי התקשורת הבסיסיים אותם אנו צורכים בכל מקרה לכדי עסקה אחת מספר יתרונות מרכזיים, אותם כנראה מבינים צרכנים רבים בישראל אשר כבר עברו לעבוד עם חבילה, במקום עם מספר חשבונות נפרדים.

יתרון מהותי ראשון הוא, כמובן, המחיר - חבילות תקשורת אלו מציעות לרוב מחיר אטרקטיבי יותר מזה שהיינו משלמים עבור כלל השירותים הללו במצב בו אנו רוכשים כל אחד מהם בנפרד. עם זאת, על מנת למצוא את החבילות שאכן חוסכות לנו כסף נצטרך לבצע השוואה מפורטת בין מגוון העסקאות השונות המוצעות (כיצד לבצע השוואה זו ביעילות - בהמשך).

יתרון נוסף הוא הנוחות שבעבודה מול חשבונית אחת המאחדת תחתיה את כלל שירותי התקשורת שלכם. במקום לקבל עבור כל שירות חשבונית נפרדת, מצמצמים את העיסוק לכדי חשבונית אחת, מה שבא לכדי ביטוי ניכר כאשר מדובר, למשל, במשפחה המחזיקה במספר רב של קווים, חבילות של טלוויזיה ואינטרנט וכו'.

גם בהתנהלות השוטפת מול ספקית שירותי התקשורת, קל ופשוט יותר במקרה של חבילת תקשורת. בכל פעם שזקוקים לסיוע, בירור פרט זה או אחר, תיקון תקלה וכו', מתקשרים ישירות לאותה חברה ומקבלים טיפול אחיד הכולל את כל מרכיבי החבילה.


חיפוש והשוואה יעילה בין חבילות תקשורת שונות

חבילות התקשורת הופכות למוצר נפוץ יותר ויותר בישראל לאחרונה, ולכן עוד ועוד חברות מציעות חבילות אלו, ומספרן הולך וגדל. על מנת למצוא חבילה אטרקטיבית באמת, אשר אכן תסייע לכם לחסוך בהוצאות החודשיות, חשוב לבצע השוואה טובה ומדוקדקת בין החברות השונות ובין החבילות השונות שמציעה כל חברה.

בדיוק עבור צורך זה הוקמו לאחרונה אתרי אינטרנט ייעודיים, דוגמת אתר "זורו", המציעות בדיוק את אותה השוואה ופילוח של השוק בתחום חבילות התקשורת. מה בדיוק מכילה כל חבילה, מהם התנאים, מה כולל המחיר ומהם ההבדלים בין חבילות דומות של חברות שונות - את כל אלו ועוד ניתן לברר בקלות ובמהירות באתרי השוואות חבילות תקשורת.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49