מנכ"ל אל-על מודה: חרדים לא תקפו ולא השתוללו בטיסת השבת

גונן אוסישקין, מנכ"ל החברה, שוחח עם אישיות רבנית בכירה שהייתה על הטיסה ואמר לה מפורשות כי "לא הייתה כל אלימות פיזית" • בתחילת השבוע הפיץ המנכ"ל מכתב שבו הבהיר כי "מעולם לא האשמנו מגזר זה או אחר באירועים שהתרחשו בטיסה", והודיע על הקמת ועדת בדיקה. כך מפרסם הבוקר (ד') כתב הדתות של  'ישראל היום'-יהודה שלזינגר

אביעד ברטוב ו21/11/2018

(צילום: Pixabay)

השקרים על אלימות במה שמכונה "טיסת השבת" מגיעים לקיצם בהודאה של מנכ"ל החברה, גונן אוסישקין. אוסישקין שוחח אמש (שלישי) עם אישיות רבנית בכירה שהייתה בטיסה ואמר לה מפורשות: "מעולם לא אמרתי שחרדים תקפו או השתוללו על הטיסה. לא הייתה כל אלימות פיזית".

כשנשאל אוסישקין אם אפשר לפרסם את הדברים השיב: "עשה מה שנראה לך נכון".

אוסישקין טען כי: "מבחינתי, אם היו קורים מקרי אלימות זה חמור יותר מחילול שבת". לדבריו, הוא הביע את עמדתו במכתב שהפיץ אתמול, אך הרב אמר לו כי הדברים לא השתמעו באופן ברור מדבריו. עוד אמר לו הרב כי "צריך לומר את הדברים באופן שלא משתמע לשתי פנים". 

בשיחה אף עלה כי אם היה קורה אירוע חריג של אלימות כפי שתואר בעיתונות, הנוהל המיידי הוא להוריד את הנוסע האלים מהטיסה או לאזוק אותו. אולם דבר כזה לא קרה - לא בניו יורק, לא באתונה ולא בישראל.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49