היתרונות הבולטים בהזמנת אוהל אבלים בזמן השבעה

לא קל ללוות אדם בדרכו האחרונה. לא קל אף יותר עבור בני המשפחה שנשארו רק עם הזיכרון. בשבעת הימים המורכבים שלאחר מות האדם האהוב, רבים באים לנחם את בני המשפחה האבלים, רבים עד כדי כך שלא תמיד יש מקום לכולם בבית. על כן, לא אחת בוחרים בני המשפחה לשכור אוהל אבלים ובכך לפתור את בעיית המקום.

אריאל גולן ו04/03/2019

(צילום: יחצ)

מדוע כדאי להזמין אוהל אבלים לשבעה?

כאשר המשפחה מתאבלת על מות המנוח, חשוב לספק לה את מיטב הנוחות. אוהלים לאבלים בתקופת השבעה הופכים את החיים לנוחים מעט יותר, וזאת מכמה סיבות:

•  יש יותר מקום - אוהל אבלים גדול ממוקם בחוץ, כך שהוא יוכל להכיל כמה שיותר אנשים בו זמנית. אוהלים לאבלים נפוצים בעיקר במצב שבו נפטר אדם ידוע ומכובד, כך שמנחמים רבים באים לבקרו.

• פרטיות למשפחה - האוהל מספק פרטיות לבני המשפחה. כך שבעוד השבעה מתקיימת בבתים רבים, הרי שכאן ניתן לקיים אותה באוהל. בדרך זו נוצרת הפרדה ברורה בין ביתם של בני המשפחה לבין המנחמים.

• הצבת מחיצות אם יש בכך צורך - לעתים יש צורך להציב מחיצות בין הנשים לגברים, בין אם מדובר בשעות התפילה ובין אם מפאת הכבוד כלפי המנחמים. ניתן לחלק אוהל גדול לשניים ועדיין ליהנות משפע של מקום.

• הגנה מפני מזג אוויר - תפקידו המרכזי של האוהל הוא להגן על המנחמים ועל בני המשפחה מפני מזג האוויר. כאשר השבעה מתקיימת בחוץ, אנו נתונים לחסדיהן של רוחות חזקות, לקרני השמש שלפעמים אינה חוסכת את שבטה ואף לגשם. האוהל חזק דיו על מנת להגן על יושביו מפני הפגעים.

• אוהל נייד - אחד היתרונות הבולטים יותר של האוהל הוא שמדובר בסופו של דבר בהתקן נייד. אוהל איכותי וחזק ניתן לפירוק והרכבה בקלות רבה יחסית, ובעת הצורך ניתן להזיז אותו ממקום למקום. כך שגם אם התקנתם את האוהל מתחת למרפסת וגיליתם שזה לא המקום המתאים בשבילו, קיימת אפשרות להעביר אותו למקום אחר בלות ובמהירות.

• אינו פוגע בסביבה - יתרון נוסף לאוהל הוא הארעיות שלו. כאשר מדובר באירוע זמני, ניתן להתקין בקלות את האוהל ולפרק אותו בסיום האירוע מבלי לפגוע בצמחיה או בצנרת. כמובן, בעת השבעה האוהל מספק אטימות טובה, כך שהמבקרים הרבים אינם מפריעים למנוחתם של השכנים.

על אוהלים ושאר דברים

ראינו כי חשיבותו של האוהל אינה מוטלת בספק, כך שאם מתכוונים לקיים את השבעה מחוץ לבית, חשוב לבחור בשירותי השכרת אוהלים. מעבר לכך, יש צורך לוודא שאתם משכירים את האוהל מחברה מקצועית המספקת אוהלים העשויים מחומר PVC איכותי. מעבר לכך, מכיוון שהשבעה מתקיימת בחוץ, ייתכן שיהיה צורך בפרטי עזר נוספים כמו מקררים, מצננים  או תנורי חימום, במידת הצורך. את כל אלה ניתן להשכיר בחברה מקצועית ואמינה.

להשכרת אוהלים מסוגים שונים היכנסו לאתר com.השכרתאוהלים

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49