צימרים זולים לדתיים בצפון - נופש איכותי ומפנק למשפחה הדתית

כמו כל ישראלי, גם הציבור הדתי מחפש מקומות אטרקטיביים שם יבלה את ימי החופשה. בתי מלון רבים באזור הצפון לא באים בחשבון בגלל סיבות שונות עליהם נפרט בהמשך. מסיבה זו מחפשת המשפחה הדתית צימרים זולים לדתיים בצפון, כך היא תוכל ליהנות מנופש איכותי וקסום בלי להתפשר על העקרונות שלה.

אריאל גולן ו28/03/2019

(צילום: Pixabay)

צימרים זולים לדתיים בצפון - האופציה הטובה ביותר!

הנופש האידיאלי לציבור הדתי הוא במקרים רבים דווקא בצימרים פרטיים. נפרט מהן הסיבות הגורמות לכך.

• בגלל הכשרות - בתי מלון רבים לא מציעים אוכל כשר. הציבור הדתי אינו מוכן להתפשר על הדבר וכאשר הוא בוחר  לנפוש באחד מאותם צימרים זולים לדתיים בצפון, הוא למעשה יכול להמשיך להקפיד על כשרות המזון ולהכין בעצמו את הארוחות, מחומרי הגלם אותם יביא אתם מהבית.

• בגלל הפרטיות - כאשר מדובר בבית מלון, מדובר במקום המוני. הציבור הדתי לא תמיד רוצה להתערות בחברה הכללית. הוא מעדיף את האינטימיות ואת הפרטיות. בבית מלון יש בדרך כלל את הלובי המשותף, את הספא, חדר הכושר, הבריכה, שאלו לא בהכרח מותאמים לציבור הדתי מבחינת ההפרדה בין שעות הפעילות לגברים ונשים. בצימר האינטימיות מושלמת.

• כל המשפחה נהנית יחד - בבתי מלון לא תמיד ניתן לשכן את כל בני המשפחה יחד בחדר אחד במיוחד אם מדובר במשפחה ברוכת ילדים. בצימר, יש בדרך כלל את חדרי השינה במתחם אחד וכך אפשר ליהנות מחופשה משפחתית בלי להפריד את הילדים לחדרים נפרדים מרוחקים.

• בגלל שכך שולטים על התכנים - בבתי מלון אין כל כך אפשרות לשלוט על המידע ועל התכנים אליהם ייחשפו הילדים בזמן החופשה. בצימר הדבר פשוט הרבה יותר. כך למעשה ניתן להמשיך ולשמר גם בחופשה את החינוך הטוב, תוך בקרה אחר התכנים אליהם נחשפת המשפחה.

לא רק צימרים זולים לדתיים בצפון

אך האמת היא שלא רק הצימרים מציעים היום חופשה מושלמת למשפחה הדתית, תוך שמירה על כל עקרונותיה. ישנם כיום גם בתי מלון המציעים את כל מה שהמשפחה הדתית צריכה ורוצה כדי שהחופשה שלה תהיה הכי מפנקת ללא פשרות.

אנחנו כאן כדי לספר לכם על מלון כשר בהשגחת הרבנות והמועצה הדתית טבריה. מלון עם כל הפינוקים וכל האפשרויות כמו כל בית מלון אחר באזור ואפילו יותר מזה.

חדרים ברמות שונות, לצד חדרי פרימיום עם כל מה שהנופש הדתי מחפש.

אפשר להזמין דיל לחצי פנסיון וליהנות מחופשה איכותית ולא יקרה.

 

אין ספק כי גם למשפחה הדתית מגיע בדיוק כמו שמגיע לכל אחד. אז אם עד היום זה לא היה פשוט כל כך למצוא את המלון שיענה על כל הדרישות, הרי שכיום, יש מענה איכותי ומושלם!

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49