התבטאות קשה מצד חבר רשימת ישראל ביתנו: "פייגלין יהרוג את הנכים".

האם אלכס פרידמן, המתמודד ברשימת 'ישראל ביתנו' לכנסת, חצה הפעם את הגבול? מנהיג מחאת הנכים תקף הבוקר בחריפות בדף הפייסבוק שלו את יו"ר מפלגת זהות - משה פייגלין ואמר עליו כי "לשיטתו, רק הנכים העשירים יזכו לקצבאות גבוהות, כל השאר ישארו רעבים. פייגלמן יהרוג את הנכים."

אריאל גולן ו31/03/2019

(צילום: עמותת "נכה לא חצי בן אדם" ע"ר)

בעקבות פרסום המצע הכלכלי של זהות השבוע, שכלל ביטול רוב קצבאות הביטוח הלאומי, הקלות בשיעור המס לעשירים וביטול נקודות זיכוי מס לאימהות חד הוריות ולתושבי הפריפריה.

פרידמן כתב: "חברי כת פייגלין, אני לא מתרגש מכם. צפיתי בסרטון התגובה של המשיח שלכם, שמכחיש את ביטול קצבאות הנכות, אך זה כתוב שחור על גבי לבן במצע של זהות, שהוא מתכוון לעשות זאת ולהעביר את הקצבאות לשוק הפרטי. משמעות הדבר, רק הנכים העשירים יזכו לקצבאות גבוהות, כל השאר ישארו רעבים עוד יותר ממה שהם היום. פייגלמן יהרוג את הנכים. אני לא אתן לזה לקרות".

מוקדם יותר השבוע, פרסם פרידמן קטע מתוך "חדשות 13" בו מפורטים הגזרות של פייגלין. הפוסט קיבל אלפי שיתופים והוביל את פייגלין להגיב בסרטון בדף הפייסבוק שלו בניסיון להסביר ולהכחיש את המצע.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49