מבצעים הוספת דירה למבנה קיים? זה השירות שאתם חייבים להכיר!

אחת הפעולות שרבים מבעלי המבנים מבצעים כבר שנים, היא הוספת יחידות דיור אל מבנה קיים ובכך הגדלת תשואות בהשקעת נדל"ן. ואכן, מחירי הנדל"ן ומחיר השכרת הדירות בישראל רק עולים ועולים, בעוד שמי שיוסיף מבנים או ירחיב נכסים קיימים - יוכל ליהנות מתשואות גבוהות יותר על ההשקעה ומנכסים מניבים פרי.

אריאל גולן ו14/04/2019

(צילום: Pixabay)

עם זאת, חשוב לדעת שלא כל בעלי הדירות פועלים כחוק בכל הנוגע לתוספות או הוספת יחידות דיור, בעוד שרבים מבצעים חיתוך בטון, בנייה והקמת קירות ללא אישורי בנייה. לכן חשוב תמיד להקפיד כי תבצעו את התוספות כחוק, באמצעות קבלת אישורי בנייה הדרושים לכם, וביצוע העבודה על ידי חברות בנייה מקצועיות.

שירות קידוח בטון - הדרך לתוספות בנייה מושלמות

אחת הדרכים בהם פועלים בעלי הדירה כדי להגדיל את היחידות עבור השכרה או מכירה, היא קידוח בטון, בעוד שהפעולה נועדה גם כדי להניח תשתיות במבנה, כמו גם על מנת לפתוח חלונות ודלתות: מה שמעלה את ערכו של הנכס והופך אותו ראוי למגורים.

כיצד מתבצע קידוח בטון?

מי שחשב כי יכול לבצע את הפעולה באופן עצמי על די מסור שרשרת, כדאי שיבין שפעולה זאת אינה נכונה תוך שהיא חייבת להיות מקצועיות וחשוב מכל - בטוחה!

חברות המתמחות בביצוע קידוח בטון, עובדות באמצעות מכונות כבדות, מכשירים ומסורי בטון ייחודיים, תוך שימוש במקדחי יהלום ומקדחי 4 צול. באמצעות מכשירים אלה יכולים המומחים לבצע את העבודות כהלכה, ללא הרס של המבנה ובצורה הבטוחה ביותר.

כיצד מתכננים את הפעולה

פעולות של ניסור בטון, קידוח בטון, תוספות מבנים, הורדת קירות ועוד, כולן חייבות להיעשות בליווי הנדסי, תוך התאמת תכנית העבודה והפעולות אל דרישות הבטיחות ומתן תשומת לב אל קוסנטרקטורים ואל ההנחיות של מומחים בתכנון ובנייה.

נוסף לכך, קידוח בטון חשוב שיעשה רק על ידי חברות מקצועיות כמו גם בזמן הבנייה והשיפוצים יש לבצע בדק בית לאחר שיפוץ ופיקוח בנייה וזאת כדי לאשר שהמבנה תקין, בטוח וראוי למגורים.

לסיכום, ניסור בטון הנעשה בצורה מקצועית אמנם יצריך השקעה כספית, אך הוא יחזיר את שווי ההשקעה בעשרות מונים וזאת בעיקר בשל היכולת שלו לייצר מבנים ראויים למגורים. בשל כך יש לפנות אל חברות קידוח בטון מקצועיות ומכאן להגדיל את ערך הנכס וליהנות ממבנים בטוחים ומעוצבים.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49