מה הופך את פרגולות האלומיניום לפתרונות ההצללה המובילים בארץ

במדינה שטופת שמש כמו ישראל, פתרונות הצללה מהווים חלק אינטגראלי ומשמעותי מחיי היומיום וניתן למצוא אותם כמעט בכל בית פרטי, כמו גם בתי עסק ומוסדות ציבוריים. בעוד השמש הישראלית קופחת על ראשנו במשך חלק ניכר מהשנה, פתרונות ההצללה שמאמצים הישראלים לבתיהם הולכים ומתפתחים, הולכים והופכים משוכללים ומותאמים בצורה טובה יותר ויותר לאקלים ולסביבה הישראלית.

תוכן שיווקי ו27/05/2019

(צילום: סקיירופ)

בשנים האחרונות ניכר כי קיים סוג חדש ופופולארי ביותר של פתרון הצללה, אשר תפוצתו בארץ הולכת ומתפשטת בקצב מסחרר. הכוונה היא לפרגולה אלומיניום - פתרון ההצללה המוביל בישראל כיום.

פרגולה המותאמת בצורה מושלמת לאקלים הישראלי

מי ששם לב לתחום זה וודאי הבחין בכך כי בשנים האחרונות מתפשטות פרגולות האלומיניום בקצב מואץ ומסחרר בישראל. לא רק באינספור בתים פרטיים אלא גם במבנים ציבוריים ובבתי עסק וארגונים שונים ניתן לראות יותר ויותר שימוש בפרגולות אלומיניום למיניהן.

אחת הסיבות המרכזיות והברורות ביותר לפופולאריות של פרגולות אלומיניום בתוך תחום פתרונות ההצללה בישראל היא ללא ספק האיכויות של החומר ממנו עשויות פרגולות אלו. אלומיניום הוא חומר המתאפיין בכמה תכונות אשר הופכות אותו לחומר המושלם והאולטימטיבי עבור פתרונות הצללה בכלל ועבור פרגולות בפרט - בראש ובראשונה, אלומיניום היא מתכת אשר אינה מחלידה. באזורים רבים בישראל אחוזי הלחות שבאוויר לאורך מרבית חודשי האביב והקיץ הם גבוהים ביותר, ובחודשי הסתיו והחורף האוויר לח ורטוב לא פחות בעקבות משקעים שונים. כאשר מדובר בפתרון הצללה - קונסטרוקציה אשר עומדת חשופה לאיתני הטבע ולאוויר הפתוח עשרים וארבע שעות ביממה, העמידות בפני הלחות והרטיבות היא תכונה חשובה מאין כמוה. מרבית הפרגולות שבעידן שלפני פרגולות האלומיניום היו עשויות מעץ. כל מי שניסה להחזיק ולתחזק פרגולת עץ בישראל יודע טוב מאוד שלאחר כמה שנים בודדות העץ מתחיל להירקב ולהתפרק, גם ובעיקר בגלל הלחות התמידית באוויר (כמו גם בגלל החשיפה לשמש וכו'). בעיה זו נפתרת קליל כאשר עוברים לפתרונות הצללה מאלומיניום.

בנוסף ללחות והמשקעים, גם השמש הקופחת מציבה כאמור אתגר בפני פתרונות ההצללה - לא פשוט לספוג קרניים ישירות של השמש הישראלית מדי יום לאורך כל היום, אך גם כאן האלומיניום פחות או יותר חסין לחלוטין בפני מפגע זה.

לסיום, גם החוזק המבני והמשקל המאפיינים אלומיניום הופכים אותו לחומר האולטימטיבי עבור פרגולות בפרט ופתרונות הצללה בכלל - אלומיניום היא מתכת קלה יחסית אך חזקה ביותר. כאשר מדובר בקונסטרוקציה מתחתיה אנחנו וילדינו יושבים מדי יום, אלו הן בדיוק התכונות שנרצה מהמבנה - שהקורות יהיו יחסית קלות (ולכן יסכנו אותנו פחות במקרה ויפלו מסיבה זו או אחרת), אך חזקות, יציבות ועמידות.

כך, עלויות התחזוקה השוטפת הן מזעריות, וכלל היתרונות הללו גם יחד הופכים את פרגולות האלומיניום לפתרון ההצללה הפופולארי והמתבקש ביותר בארץ.

 

היכנסו לאתר סקיירופ וצפו בתמונות ופרויקטים כאן, בתחום של פתרונות הצללה בהתאמה אישית באמצעות פרגולות.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49