"שוק ההשקעות הכשרות עומד היום על 10 מיליארד ₪"

בכירי שוק ההון השתתפו היום בכנס ראשון מסוגו בנושא השקעות, הוגנות והלכה שיזמה 'אביב ניהול קרנות' ונערך בבניין הבורסה לניירות ערך בתל אביב.

אביחי טבק ו17/06/2019

(צילום: אביב ניהול קרנות)

״השקעות על פי ההלכה הם השקעות גם של חברות ששומרות שבת, אבל גם של חברות שמתנהלות בהוגנות". אמר מנכ"ל 'קרנות אביב' ארז צדוק בנאומו בפתיחת הכנס והוסיף: "מכיוון שהשקעות שמתנהלות בהוגנות מגלמות עפ"י מחקרים רבים גם תשואה עודפת, הרי שהשקעות עפ"י ההלכה, גם בהן יש פוטנציאל תשואה עודף, אני צופה צמיחה מהירה של השקעות כשרות והשקעות על פי ההלכה בשנים הקרובות. כיום יש כ-10 מיליארד שקלים בהשקעות כשרות, ובשנים הקרובות הסכום הזה יוכפל"

בפאנל ראשי שוק ההון בהשתתפות גלעד אלטשולר- מנכל אלטשולר שחם, ירון דייגי - מנכל הראל קרנות נאמנות, יצחק אלוביץ מנכל דיאמונד בית השקעות וברק סורני מנכ"ל פסגות בית השקעות. דנו המשתתפים במקומה של אימוץ אמות מידה הלכתיות בתהליך קבלת ההחלטות לבחירת השקעות וכן התייחסו לעלייה המשמעותית בביקוש להשקעות הוגנות וחברתיות וכן לקרנות כשרות והציגו כל אחד את המסלולים השונים בקרנות המשלבים שיקולים חברתיים מסוגים שונים.  "עד לפני כמה שנים חרדים ודתיים היו משקיעים בנדלן ולא בשוק ההון כי לא היה מכשירים כשרים להשקיע בהם, הם אנחנו רואים עלייה בכל מה שקשור להשקעות כשרות"

מנכ"ל קרנות אביב, ארז צדוק (צילום: אביב ניהול קרנות)

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49