4 דברים שחשוב לדעת על כריתת עצים ברחובות

כריתת עצים ברחובות יכולה להתבצע מסיבות שונות. לעתים הסיבה תהיה עץ שאינו בריא ועומד ליפול. לעתים מדובר יהיה בעץ שנפגע ועל כן מהווה סכנה לסביבה. לעתים יש צורך לשפץ את האזור ולכן להזיז את העץ. אם בכוונתך לבצע את הפעולה, ישנם ארבעה דברים שעלייך לדעת עוד לפני תחילת העבודה ולפני יצירת הקשר עם הכורת או הגוזם.

אביעד ברטוב ו27/06/2019

(צילום: יחצ)

1. כריתת עצים חייבת להתבצע עם אישור מתאים

הדבר הראשון החשוב ביותר לדעת הוא שאין לכרות עץ ללא אישור. כריתת עצים ברחובות יכולה להתבצע על ידי בעל המקצוע אך הוא לא יכול לאשר את הפעולה עצמה. עלייך לפנות מראש אל פקיד היערות או אל גורם שהוסמך על ידו לאשר את הפעולה וזאת לפני תחילת העבודה. כדאי לדעת כי כל עץ בוגר אשר גובהו מעל מטר ושלושים והיקפו שנמדד בגובה מטר עולה על עשרה סנטימטרים הוא עץ מוגן וחובה לקבל אישור לכריתה מראש.

2. כורת או גוזם יוכל לבצע כריתת עצים ברחובות

רק כורת או גוזם יוכל לבצע את העבודה בדרך הנכונה והבריאה לסביבה. כורת או גוזם הוא בעל מקצוע אשר למד את התחום, שמכיר את הסוגים השונים של העצים ושעבר הכשרה לעבודה בגובה, יוכל לבצע את העבודה בבטחה. כורת עצים ברחובות אשר למד את התחום ויכול לעבוד בגובה, יוכל לעזור לך לשפר את הנראות של הגינה והסביבה.

3. חשוב לשים לב לסביבה בטרם ביצוע העבודה

לפני ביצוע כריתת עצים ברחובות חשוב מאד להתחשב בכל מה שקורה בסביבה. על בעל המקצוע לתכנן היטב את העבודה ולבדוק כי אף אחד לא יגיע אל המקום בו מתבצעת העבודה. אם יש צורך ובעיקר כאשר מדובר בעצים גבוהים (כמו הדקל) כדאי לסמן את המקום בסרט ולתאם מול השכנים שלא יעברו במקום. הבטיחות היא מעל הכל ובעל מקצוע שמומחה בתחום לא יוותר על שום פרט רק כדי לסיים את העבודה במהירות.

4. יש לדאוג לפינוי למקום המתאים של הפסולת

עוד בטרם כריתת העץ ברחובות יש לוודא מול בעל המקצוע כי הוא יהיה אחראי לפנות את השאריות. חשוב לפנות את השאריות של העץ (הפסולת האורגנית) למקום מתאים. אם לא ידוע לך על מקום כזה, כל שעלייך לעשות הוא להודיע לכורת על כך מראש ולוודא כי הוא ייקח איתו את כל השאריות ויפנה אותן למקום המתאים.
בנוסף לשירות שאנו נותנים ברחובות, אנו גם מספקים שירותי כריתת עצים בתל אביב.

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49