גאידמק קיים סיור עבודה ב"בקור חולים"

המיליארדר ארקדי גאידמק, שרכש את בית החולים "בקור חולים" סייר במקום והודיע כי בכוונתו להשקיע בפיתוח בית החולים.

חיים נחתומי ו04/09/2007

המיליארדר ארקדי גאידמק, שרכש את בית החולים "בקור חולים" סייר הבוקר במקום והודיע כי בכוונתו להשקיע בפיתוח בית החולים. גאידמק, מלווה בצוות מטעמו, נפגש עם מנהל בית החולים ברי בר-ציון והודיע לו, כאמור, כי בכוונתו להשקיע בפיתוח בית החולים "כדי לשפר את חזותו ולעבות את צוותי הסיעוד והרפואה בכוחות מקצועיים ומיומנים נוספים".

גאידמק ציין עוד כי הוא רואה כהכרח את הפעלת בית החולים במרכז העיר ירושלים לאורך שנים רבות. כזכור בשבוע שעבר אישר בית המשפט המחוזי בירושלים את מכירת בית החולים "בקור חולים" לגאידמק והבוקר הגיע הרוכש מלווה באנשי צוותו לפגישת עבודה ראשונה במקום. בתוך כך, מנהל 'ביקור חולים' ברי בר ציון כינס היום בצהריים את סמנכל"י בית החולים וראשי האגפים של בית החולים, לפגישת תדרוך והיערכות לקראת העברת בעלות בית החולים לרוכש. זאת על פי הנחיות כונס הנכסים הרשמי עו"ד שלמה שחר.

בר-ציון הנחה את כל המשתתפים בפגישה להיערך להעברה מסודרת של בית החולים למשמר החדש. בפגישה נדונו נושאים רבים כמו תשלומים לספקים, משכורות, המשך שיתוף הפעולה וההתחשבנות מול קופות החולים ועוד פרטים רבים ומורכבים הדורשים ליבון, לשם העברת הבעלות באפס תקלות ולשמור על רצף טיפולי וניהולי תקין.

כונס הנכסים הרשמי קבע כי העברת הבעלות המלאה על בית החולים לגאידמק, תתקיים בתאריך 1 בנובמבר 2007. עד למועד זה יועברו גם לידי הכונס הרשמי סך 32 מיליון דולר תמורת הרכישה.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49