מטה פייגלין:אנשי נתניהו מפעילים לחץ על שופטים

על פי עתירתם של אנשי מטה פייגלין הפעיל עו''ד הלוי, איש אמונו של נתניהו לחץ על חברי ועדת הבחירות של הליכוד להדיח את פייגלין מהתנועה. בעקבות זאת הודיע השופט כהן על התפטרותו.

עמיעד טאוב ו10/10/2007

פייגלין ופועה בבחירות האחרונות (צילום: ישע שלנו)

בעתירה שהגיש היום ראש מטה פייגלין, מיכאל פואה, לבית הדין של הליכוד, נטען כי במהלך הדיון להדחת פייגלין, בוועדת הבחירות, היה עו"ד הלוי, מינוי של נתניהו ועושה דברו, הגורם המרכזי שעמד מאחורי העותרים והפך את עצמו לצד פעיל במחלוקת שהתגלעה בין חברים בתנועה ביחס לחברותו של פייגלין בתנועה.

לדברי פואה, עו"ד הלוי, הפעיל לחץ "חריג ויוצא דופן באופן חמור ביותר" על חברי וועדת הבחירות ועל יו"ר ועדת הבחירות השופט בדימוס צבי כהן כדי שאלה יקבלו החלטה להדיח את פייגלין מהתנועה.

פואה מבקש לזמן את השופט צבי כהן להעיד על נסיבות התפטרותו בעקבות הלחצים של אנשי נתניהו. יש לזכור, כי לדעת השופט כהן חברי ועדת הבחירות נכשלו בעצתו של עו"ד הלוי בהצבעתם בעד פסילת פייגלין בהצבעה על החלטה ה"לוקה בחוסר סבירות קיצוני" ו"בחוסר סמכות".

פואה דורש בעתירתו לפטר לאלתר את עו"ד הלוי "הפסקת העסקתו של המשיב חיונית על מנת להבטיח את תקינות התנהלות התנועה, על מנת להבטיח כי יינתן יעוץ משפטי הולם ונטול פניות ליו"ר התנועה ולמוסדותיה, ועל מנת להשיב את אמון חברי התנועה במוסד היועץ המשפטי".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר


Fatal error: Call to undefined function: json_decode() in /home/virtual/datili/public_html/main/functions.php on line 49