בגדי ים לקיץ המתקרב.הגרסה הצנועה.

חברת SunWay מתמחה בבגדי הגנה מהשמש העשויים מבדים החוסמים את קרני UVA ו-UVB, משיקה קולקציה חדשה לקיץ 2015, עם גזרות מתוחכמות, בדים אווריריים, מבחר עיצובים והכל כמובן מבדים חוסמי קרינה. קו בגדי הים הצנועים של SunWay, נוחות מירבית במים, עמידות לכלור, הגנה מהשמש ובעיקר ליהנות עם המשפחה, מבלי להתפשר על הצניעות.

 

 

רות עפרי טאוב 27/05/2015

(צילום: אורח)

(צילום: אורח)

dir="rtl">במציאות הישראלית, שבה הפעילות המשפחתית על כל ענפיה, מגוונת ורחבה - אם בים, בבריכה, בחופשה משפחתית או בטיולים בשטח ,  נשות המשפחה רוצות ליהנות ולהרגיש טוב ויחד עם זאת לכבד את חוקי הצניעות וההלכה.

בדיוק כאן, נכנסת לתמונה חברת SunWay , אשר מציעה מזה 18 שנה, בגדי ים איכותיים, המכסים את הגוף ,מגינים מהשמש ויחד עם זאת מאפשרים לכל אחת להתאים לעצמה את קולקציית הים המתאימה לה באופן אישי, בהתאם לעקרונות הצניעות שלה.

חברת SunWay מציגה בקיץ 2015, קו של בגדי ים צנועים הכולל שמלות ים, חולצות, חצאיות, טוניקות  וטייצים, אשר יחד יוצרים קולקציה מגוונת ומעניינת באמצעות mix&match.

ניתן לבחור בין סוגי מפתח צוואר שונים, אורכי שרוול מגוונים  וליצר סדרה שלמה של סטים לים באמצעות קניה חכמה שמאפשרת  מראה שונה בכל פעם. SunWay מציעה למעלה מ30 שילובים בסיסיים שיעזרו לך לבחור את הSunWay הצנוע שלך

בגדי הים מיוצרים בשלל מידות לנשים ולנערות דתיות, ומתאפיינים בנוחות מרבית תוך שמירה על מראה צנוע. הבדים חוסמי קרינת UV עם עמידות חזקה לכלור.