חגיגה של אור ותקווה

שבע ברכות פצוע צה
בני הזוג פרסי (באמצע התמונה) עם שי שיקלינג (משמאל), שמוליק מאירוביץ, וראובן גור אריה. צילום: מוניקה בלחסן

יהודה פרסי כמעט ואיבד את חייו לפני כ-8 שנים במבצע ׳עמוד ענן׳ כאשר טיל נפל בסמוך אליו. חייו ניצלו אבל את ראייתו יהודה איבד. למרות העיוורון יהודה פרסי בן ה-31 המשיך בחייו ולפני כשבוע נישא לבחירת ליבו מילנה.

לפני שמונה שנים, בעיצומו של מבצע עמוד ענן ברצועת עזה נחת על הקרקע עליה עמד יהודה פרסי טיל שנורה על ידי חמאס וכתוצאה ממאות הרסיסים וההדף פרסי איבד את מאור עיניו.

על אף הקושי, עבר פרסי שיקום ארוך וחזר לתפקד כמעט כרגיל, כשבשבוע שעבר זכה לסגור מעגל ונשא את בחירת ליבו מילנה לאישה.

כמתנת פתיחה לחיים החדשים, התגייסו שמוליק מאירוביץ וראובן גור אריה המנהלים את עמותת "תקוות עולם", עמותת חסד בראשה עומד בנשיאות סגן שר הביטחון לשעבר הרב אלי בן דהן, המסייעת במשך שנים רבות לחיילים בודדים ופצועי צה"ל וחברו יחד עם שי טרבולסי-שייקלינג שהכיר את בני הזוג ויזם את האירוע להפקת חגיגת שבע ברכות מרגשת במיוחד לזוג המאושר במסעדת איירקפה באיירפורט סיטי

"באירוע השתתפו גיבורים אמיתיים, יהודה וחבריו לוחמי צה"ל שאיבדו ראייתם ונפגעו קשה בשדה הקרב," סיפר שמוליק מאירוביץ, "באנו לחזק ויצאנו מחוזקים. מדובר בגיבורים אמיתיים שלא נתנו לפגיעה הקשה לשבור את רוחם והמשיכו בחייהם כמעט כרגיל. הודינו להם על הזכות שנפלה בחלקנו להעביר איתם ערב כל כל מרגש , מחזק ומעצים".

שבע ברכות
בני הזוג פרסי. צילום: מוניקה בלחסן

ראובן גור אריה הוסיף: "האור בעיניו של יהודה מרים אותך גבוה גבוה. יהודה ורעיתו מלינה
גרמו לכל אחד ואחת להיות יחד איתם בשמחה של שבע ברכות של אחווה שלום ורעות."

לסיכום, ברך שי טרבולסי-שייקלינג את הזוג הטרי ואמר כי זוהי "זכות לקחת חלק בהפקת שבע ברכות ליהודה פצוע צה"ל ואשתו מלינה,ולחגוג יחד עם חברים משיקום תל השומר.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן