קמפיין יהודי, סטיקר יווני, הרב הראשי ואהוד בנאי.

משרד הפרסום החרדי בולטון פוטנציאל ערך אירוע חנוכה תחת הכותרת ''חנוכה- חג הפרסום היהודי''.
הרב מצגר סיפר על הסטיקר הראשון שחיברו היוונים.

המערבב ו12/12/2007

פרסומי ניסא (צילום: יחסי ציבור)

במשרד הפרסום החרדי בולטון פוטנציאל מצאו עוד סיבה למסיבה בחג החנוכה.

תחת הכותרת הקריאטיבית חרדית ''חנוכה- חג הפרסום היהודי'' קיבצו רחל בולטון ואברהם בריסק ראשי משרד הפרסום החרדי, את בכירי עולם השיווק הישראלי.

סביב שולחות עמוסי סופגניות ומיני מטעמים ותחת כיפתו של אולם האירועים ''פריים גן אורנים'' נמצא מקום לכיפות שחורות, מגבעות, כיפות סרוגות וחסרי כיפות שמצאו כולם הזדמנות למינגלינג עם סלבריטאי העולם הדתי והחרדי.

הנוכחים זכו להנות מהדלקת שמונה נרות החנוכה ואחד אהוד בנאי שהדליק את האולם במופע מוזיקלי מעורר.

בין היתר נצפו בבולטון פוטנציאל הלקוחות הפוטנציאליים הבאים:אפי רוזנהויז משופרסל, צביה לבייב אלאזרוב מאפריקה ישראל, אבי הוכמן מרשות הדואר, בכירי שטראוס גרופ, ישראל איבצן מיקבי כרמל, יעקב טננבאום ממרכנתיל דיסקונט, יעקב מרדינגר מ"הצורפים", דני שביט מאלדן כמו גם פרופ' דוד ליבאי, איתן הבר, שלמה ולאה נס, שאול יהלום, אנשי יחסי הציבור רני רהב, טל רבינא ורוני רימון ועוד מנכל"ים, מנהלי שיווק ומנהלי פרסום של החברות המובילות במשק.

לאחר ה"בליסות" כמיטב המסורת זכו הנוכחים גם למנה קטנה של רוחניות בסיועו האדיב של הרב הראשי לישראל, הרב יונה מצגר שהזכיר לנוכחים כי חנוכה הוא בעצם חג הפרסום היהודי - וסיפר לא רק על קמפיין נס פח השמן אלא גם על הסטיקר הראשון שהמציאו היוונים - עת הכריחו את היהודים להטביע על כל קרן שור (בהמת המשא וכלי התעבורה המרכזי אז), משפטי כפירה באלוהי ישראל.

אהוד בנאי ולהקתו הלהיבו כאמור את הקהל המגוון שכלל חילונים דתיים וחרדים שדרשו יחד הדרן אחרי הדרן כאילו בעם אחד המדובר.

בולטון ובריסק ציינו בסיפוק כי לאור הנוכחות האדירה, אין ספק כי עולם השיווק הישראלי הכיר בכך שהמגזר החרדי מהווה את אחד ממנועי הצמיחה הגדולים של הכלכלה הישראלית בשנים הבאות.

והמערבב מוסיף חיזוק ומנוע משלו ומצהיר כי גם המגזר הדתי לאומי הינו כזה ואף מזמין את הנוכחים לנצל את סיומו של חג הפרסום היהודי ולפרסם ברשת דתילי במבצע מיוחד למשך שמונה חודשים כמניין נרות החנוכה ולעם ישראל תבוא הברכה.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

יום ה', כ"ו טבת התש"פ 23.01.2020
פרשת וארא
כניסה: 16:25 | יציאה: 17:56
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<ינואר, 2020>
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS