אל תכניסו את הבנים שלנו לעזה

חיים יואבי רבינוביץ קורא לממשלה להתנתק מעזה או לחילופין לשלוח לשם את הבנים של אולמרט, מזוז, בייניש, ואיציק.

חיים יואבי רבינוביץ ו18/12/2007

עזה.מי צריך לשלם את מחיר הדמים? (צילום: צילום מאתר עיריית עזה)

צה"ל הודיע לאולמרט כי "מחיר הכניסה" לרצועת עזה הינו כ - 100 הרוגים בקרב חיילי צה"ל.

צה"ל נטש את עמדותיו ברצועת עזה בהוראת שרון, ע"פ חוק גירוש יהודי גוש קטיף, ועכשיו, כדי לחזור ממש לאותן עמדות, עלינו לשלם ב - 100 חיילים הרוגים! מי צריך לשלם את מחיר הדמים הזה??? מי יתן את הדין על כך?

כדאי להיזכר בכמה נתונים, בעשר השנים שלפני הסכמי אוסלו נרצחו 41 יהודים. בעשר השנים שאחרי הסכמי אוסלו, נרצחו והתפוצצו "רק" 945 יהודים. מי נתן את הדין, על הבאתם לארץ, של 60,000 רוצחים מטוניסיה. מאוסלו ועד היום, נרצחו 1,440 יהודים. אותם אנשים שהביאו את הסכם אוסלו, יושבים עדיין בשלטון. אם לא בתוקף הצבעה בקלפי, אזי באמצעות, מערכת המשפט והתקשורת העוינת, שהן למעשה השולטות במדינה. אני חוזר וקורא פושעי אוסלו לדין!

ראוי להזכיר עוד, כי בעת גירוש תושבי גוש קטיף מבתיהם, הצהירו הפליטים העקורים, כי הרקטות יפלו בשדרות ובאשקלון, וכי הם ודאי ידרשו, לשלוח את בניהם, לחזור לרצועת עזה, אבל אנשי קדימה, השמאל והתקשורת, לגלגו עליהם.

עכשיו אסור לשלוח את הבנים שלנו לעזה, אם אכן ברחנו משם בטיפשות מדינית, אזי היום יש להתנתק, באופן מוחלט מהרצועה, לחסום את כל המעברים, ממש כפי שפורום החווה של שרון, הסביר לנו, בעת חורבן הישובים ושריפת בתי הכנסת: "יש צורך בהתנתקות מהרצועה, הם שם ואנו כאן". כאיש המחנה הלאומי, אני קורא לממשלה, שלא להכניס את הבנים לרצועת עזה. יש להפסיק מיד את הזרמת הדלק, החשמל, האספקה, הכספים וכו' לרצועה. שמצרים תדאג לאחיהם ברצועה. לנו אין כל אחריות, למה שנעשה שם. הפסקת ה"קשר" עם הרצועה, תפסיק את הירי לשדרות, תוך שבוע!!!

אם אכן מזוז ושופטי בית המשפט העליון, מתנגדים לניתוק מוחלט מעזה, יואילו, איפוא, בטובם, לשלוח את בניהם להילחם בעזה. אפשר להקים יחידה צבאית מפוארת, בפיקוד בניהם של אולמרט, מזוז, דליה איציק, דורית בייניש וכו'. יחידה כזאת, ודאי תנהג בהומניות יתרה, כלפי תושבי עזה, לא כמו בניהם של אנשי הגוש הלאומי. יחידה כזאת, ודאי לא תוציא שם רע לישראל בעולם, כי הם יפעלו שם ברוח בית הוריהם, של "האיש הנאור", שדואג לאויב ורומס את בני עמו.

וליחידה מובחרת זאת, כדאי לצרף כדלקמן :

1. יואילו לשלוח לעזה, את בניו של שרון, פרס וכל חברי הכנסת ושרי הממשלה, שהרימו בשעתו את ידם, בעד הבריחה החד צדדית מגוש קטיף, והפקרת ציר פילדלפי.

2. יואילו לשלוח לעזה, את הקצינים והחיילים, שביצעו את הגירוש הנפשע והשתתפו בהרס הישובים.

3. יואילו לשלוח לעזה, את השוטרים שהיכו באכזריות, את המתיישבים המגורשים, והתעללו במפגינים נגד החורבן.

4. יואילו לשלוח לעזה, את היס"מניקים ואת המג"בניקים שידעו, להתעלל ביהודים המגורשים.

5. יואילו לשלוח לעזה, את בניהן של אנשי התקשורת, שהסבירו לנו, איזה חיים טובים יהיו לעם ישראל, אם רק יברח מגוש קטיף ויגרש את תושביו, לא לשכוח לגייס את בניהם של שומרי האתרוגים למיניהם. כגון: אמנון אברמוביץ שאמר לעיתונות ביום 4/8/05:

" ישראל מוחזקת ככוח כובש בעזה, למעמד המפוקפק הזה יש מחיר, ההתנתקות אמורה לסיים את המעמד הזה ואת מחירו "

6. יואילו לשלוח לעזה, את בניהם של אנשי המועצה לשלום ולביטחון, שהבטיחו חגיגית, כי הבריחה מציר פילדלפי ושריפת גוש קטיף , "יגרמו לשינוי אסטרטגי ומדיני ותפתח סיכוי להסדר".

7. יואילו לשלוח לעזה את בניהם, של אנשי הפרקליטות ומערכת המשפט, אשר סגרו את תיק השוחד של שרון, כדי שהוא שיבצע את הגירוש , הבריחה והחורבן, כדי לקדם השקפתם הפוליטית.

אל תעזו לשלוח לעזה, את המגורשים ובני ביתם, ואל תשלחו לעזה את אותם האנשים, שהצהירו מראש, כי נאלץ במהרה לחזור לרצועת עזה , כדי להגן משם, על שדרות, אשקלון נתיבות ותל- אביב.

כיום ברור לכולם, שכל תכלית הבריחה מגוש קטיף, נועד אך ורק להציל את שרון, ממשפט על קבלת שוחד במיליוני דולרים, תוך כדי סיכון קיומי למדינת ישראל. ושוב גבר השמאל על ההיגיון.

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. נראה אותך שמאלמרט
    (18/12/2007)
    שולח את הילדים שלך לשם כמו שהציע הכתב
  2. sad but true
    (18/12/2007)
יום ג', ו' ניסן התש"פ 31.03.2020
פרשת צו
כניסה: 18:20 | יציאה: 19:50
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<דצמבר, 2019>
אבגדהוש
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS