"הבית היהודי – מפדל החדשה" בקמפיין: "אחרינו!"

מפלגת "הבית היהודי-מפדל החדשה" יוצאת היום בקמפיין תחת הכותרת: "אחרינו!". הקמפיין החדש ישולב בקמפיין הראשי "הבית היהודי-תמיד בחזית", שעימו יצאה המפלגה בשבוע שעבר.

עמי שרון ו14/01/2009

בקמפיין אינטרנט חדש ובמודעות שתפרסם המפלגה בסוף השבוע נכתב: "הציונות הדתית מובילה בכל החזיתות של מדינת ישראל ובראשן החזית הביטחונית. אנחנו תמיד בחזית החינוך והחברה, בחזית ההתיישבות בארץ ישראל ובכל חזיתות השליחות והערבות לכלל ישראל. זה הזמן להוביל. הפעם בגאווה ובאמונה נצביע בעד המדינה שלנו. בעד הבית היהודי שלנו. הפעם נבחר להוביל את היהדות והציונות במדינת ישראל ולקרוא בקול גדול: אחרינו!".

קמפיין האינטרנט יכלול סרטוני וידאו שיועלו באתר המפלגה www.habait-hayehudi.co.il. בנוסף, תפורסם בסוף השבוע מודעה עליה חתומים עשרות רבנים, אנשי חינוך וראשי ארגונים מובילים מכל קצוות הקשת בציונות הדתית, התומכים ב"בית היהודי".

בין החתומים על המודעה גם ח"כ צבי הנדל, יו"ר תקומה, שכיהן בכנסת היוצאת מטעם "האיחוד הלאומי".

ראש מטה ההסברה של "הבית היהודי", אורי אורבך, אמר כי "הציונות הדתית משפיעה ומובילה בכל תחומי החיים ונמצאת בכל החזיתות. הגיע הזמן שהיא תוביל ותשפיע גם בחזית הפוליטית. ניסיון העבר מלמד שלציבור שלנו לא צמחה ישועה מחברי כנסת דתיים שכיהנו בליכוד ובמפלגות אחרות, ההיפך הוא הנכון. לא נהיה פראיירים של מפלגות שנזכרות בציבור הדתי והמסורתי רק בתקופת הבחירות. אנחנו קוראים לציבור לבוא אחרינו גם אל החזית הפוליטית".

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

 1. בהצלחה!
  (14/01/2009)
  רק עשו טובה, אל תעסקו יותר מדי בלהשמיץ את הקצה הימני. גם אנשים ימניים מאוד, כמוני, רוצים להרגיש בבית ב"בית היהודי"- הגישה צריכה להיות שיש מקום לכל הקצוות, ובלבד שאינם טהרנים אידיאולוגיים קטנוניים המונעים ע"י רבנים שונאי נשים, כמו אנשי האיחוד הלאומי.
 2. מחזק את ידיכם
  (14/01/2009)
  בהצלחה ל'בית היהודי. הצלכתם היא הצלחתנו והצלחת הציונות הדתית כולה.
 3. ההסברה של הבית היהודי - מלאכת מחשבת
  (14/01/2009)
  אחרי שכמה מרבני הימין הקיצוני תרמו לפילוג והביעו תמיכתם ב'איחוד הלאומי', יוצאים ב'בית היהודי' בקמפיין משלהם ומציגים עשרות רבות של רבנים מכל גווני הציונות הדתית, המביעים בהם תמיכה. למי שחשב בטעות ש'כל הרבנים' עם ה'פילוג הלאומי', מוזמן להביט בגלריית הרבנים שתומכים ב'בית היהודי. כל הכבוד, ההסברה של הבית היהודי- מלאכת מחשבת
 4. העיתונאים כבר הכריעו - הבית היהודי
  (14/01/2009)
  שמתם לב כמה עיתונאים ואנשי תקשורת הצהירו באופן רשמי על תמיכתם ב'בית היהודי'. זה אומר משהו. אחרי הכל, מדובר באנשי הממלכה השביעית.
 5. לשים לב לצבי הנדל
  (14/01/2009)
  אנשי ה'פילוג הלאומי שוב מטעים ביודעין. למפלגת ה'איחוד' שהקימו, הצטרף רק 'חצי תקומה'. אורי אריאל, מראשי הפלגנים. שותפו לסיעה בקדנציה האחרונה ח"כ צבי הנדל, מעקורי גוש קטיף ומי שמזוהה אולי יותר מכולם על ההתיישבות היהודית והמאבק על שלמות ארץ ישראל, נשאר ב'בית היהודי'. ה'איחוד הלאומי' מורכב מרסיסי מפלגות שמנסים להצטייר כאילו הם מפלגה מאוחדת. האמת תצא לאור ב- 10 לפברואר.
 6. מה שמפדל אמרה בעיתון היום על הרב ליאור - לא נשכח ולא נסלח
  (14/01/2009)
  כנראה שמפדל מוכנה לירוק על כל מה שקשור ליהדות רק כדי למשוך עוד כמה קולות. מצידי שיצליחו, אבל אחרי מה שעשו היום שלא יעזו לבוא לציבור הדתי שיצביע להם. הם מילאו 3 עמודים (!!!) של שיטנה בעיתון ישראלהיום.. הייתי רוצה לראות אותם מבקשים סליחה במקום שיקללו כל היום את הרב ליאור בביטויים שאני לא מעז אפילו להזכיר.
 7. רק ישראל ביתנו-הבית הלאומי לכל יהודי
  (15/01/2009)
 8. ל7 ולכולם - ישראל ביתנו בעד נישואים אזרחיים
  (15/01/2009)
  נישואים אזרחיים לפי כל בר דעת יביאו להתבוללות
 9. מצטרף לקריאת התמיכה בבית היהודי.
  (18/01/2009)
  למעלה מחמישים שנה.השתתפנו במפעל העצום של המפד"ל המזרחי והפועל המזרחי.כתלמיד ישיבה השפענו על הקמת עולם התורה בארץ לאחר השואה.ישיבות פוניבז סלבודקה חברון.חודשו על ידי תלמידי הרב נריה והרב יגל זצ"ל. כפר חסידים באר יעקב ועזתה נוסדו על ידי ה"מזרחניקים". מפעל ישיבות ההסדר שנוסד ע"י שבט איתנים.בראשות הרב גולדויכט זצ"ל שגויס ע"י יעקב דרורי ז"ל מסעד כחבר הנהא"ר בנ"ע ומפקח ארצי החמ"ד יזמנו הקמת גרעיני של"ף שממשיכים עד היום כשלושים שנה. העליות לסבסטיה וכל התישבות יש"ע עיקרה בבוגרי בני עקיבא.אסור להכנע לתפיסות הפלגניות שהחלו בפסילת החמ"ד והקמת זרמים "חרדליי"ם,בחסות החנוך המוכר שאינו רישמי.לגרוש קטיף קדמו הפסילות של ביה"ס בנוה דקלים והקמת מסגרות "יחודיות"בהם אמרו:"לא ירד בני עמכם". מי יודע אולי דרך הפלגנות גרמה לגרוש.הבית היהודי הוקם כתשובת המשקל למגמות הפרוד.לצערנו לא זכינו לאיחוד המחויב.על כן צריך להמשיך בדרך המיסדים.להתאחד סביב הרשימה המצוינת בראשות הרב דניאל שמתוך הכרותי אותו בטוח בהובלתו החיובית והחיונית. בני עקיבא חוגגים יובל שמונים.גרעיני הנח"ל הראשונים של בני עקיבא חוגגים שישים.לכו בכחכם למען העם כולו.
יום א', כ"ב טבת התש"פ 19.01.2020
פרשת וארא
כניסה: 16:25 | יציאה: 17:56
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<ינואר, 2020>
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS