נעמה בן גיגי

נעמה בן גיגי בת 30 נשואה +2. אשת חינוך, עובדת במרכז משמעו"ת בקרית מוצקין. גרה בקרית מוצקין, וחולמת להקים ישוב בקריון.

 

גלעד שליט הוא הילד של כולנו.דעה.

נעמה בן גיגי חושבת כי פרסום הקלטת של גלעד שליט, הערבות ההדדית והעבודה שהשבוי הישראלי נמצא בחיים מחייבים את כולנו להשתתף בהגברת הלחץ הציבורי על מנהלי המשא ומתן על מנת לסיים את שביו בהקדם.  

נעמה בן גיגי ו06/10/2009

שליט.כל יום הוא יום מבוזבז (צילום: המטה לשחרור שליט)

עצוב, פשוט עצוב. מה עוד אפשר להגיד אחרי שרואים את הקלטת של גלעד שליט?
הרי ברור, לכולם. שעכשיו זה לא הזמן, לחשבן חשבונות או לדבר על זה שאנחנו חסרי אונים מול אויב אכזר ומניפולטיבי.

זה גם ממש לא הזמן, אחרי שצפינו בקלטת. בה קיבלנו תשובה ברורה - שגלעד עדיין חי. להגיד. שצה"ל איבד מכוחו. ואיך המודיעין שלנו, שפעם ידע על כל בונקר הכי קטן של החמאס. לא מסוגל למצוא את הילד שלנו. וזה לא הזמן לזלזל ולהגיד שגם אם היינו יודעים איפה הוא נמצא היום צה''ל לא מסוגל לצאת לפעולה ולהחזיר אותו הביתה.

אחרי כל העצב והספקנות והציניות. והניתוח הביטחוני בשקל שכל אחד מאיתנו עושה. גם אם מעולם לא היה בצבא. בואו נעשה "סטופ" ונתחיל  לעשות. הגיע הזמן לנסות לשנות את הסוף של הסיפור הזה.

במשך ה- 1198 ימים האחרונים. נהפך גלעד שליט. בעל כורחו להיות קצת ילד של כולנו. כולם דואגים לו. כולם רוצים שיחזור הביתה. במשך שלוש וחצי שנים בכל בית בישראל מחכים לאור ולו הקטן ביותר שיאיר על הסיפור האפל הזה. בכל בית בישראל ממתינים לתשובות-   הוא יכול ללכת? הוא רואה? מה עם הידיים? איפה הוא נפגע אם בכלל? ושאלה אחת. שלא היה אומץ לשאול אותה בקול- הוא חי?!

ואכן ביום שישי ערב חג סוכות. לאחר שמשפחת שליט צופה בקלטת היא מחליטה לפרסם את הקלטת בתקשורות.  ואחרי שלוש וחצי שנים קצת אחרי השעה ארבע אחר- הצהריים קיבלנו תשובות. חי! נראה צלול, נראה סה"כ בריא. קצת רזה עייף. עומד והולך חי!!! כן גלעד עדיין חי.

משפחת שליט החליטה לפרסם את הקלטת של גלעד. בגלל שמצבו של גלעד הוא טוב, והמחיר שאנחנו נשלם שווה, כי נקבל בחזרה בן חי. ומה יותר חזק מהחיים? מה יותר יקר מהחיים? חיים של חייל, שנחטף והיה עוד ילד. והיום? כמה יכל להספיק ולעשות. תחשבו אתם כמה דברים הספקת לעשות מגיל 19 עד גיל 23...

כבר מאתמול אנחנו כחברה החיה לפי ערכים של אהבת אדם וערבות הדדית. מחוייבים  להפעיל לחץ ציבורי יותר מסיבי על משא ומתן מואץ בנושא שליט. ולהחזיר את גלעד סוף סוף הביתה.

כל יום שעובר וגלעד לא איתנו הוא יום מבוזבז, במיוחד עכשו שראינו כמה הוא נראה טוב, כמה הוא בריא. זו צריכה להיות זריקת המרץ שלנו. להחזיר אותו עכשו באותו מצב כמו שראינו אותו בקלטת מיום ה-14.09 . כי בכל שניה ורגע. כאן במדינת ישראל דברים יכולים להשתנות. ולא תמיד לכיוון שאנחנו רוצים. בטח ובטח לא במקרים כ"כ עדינים כמו הנ"ל.

עצוב- אבל רק אנחנו יכולים להפסיק את העצב הזה.

גלעד עדיין חי, ואנחנו רוצים אותו בבית עכשו.

מה אתם עשיתם בשביל זה היום?

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. שליט
    (07/10/2009)
    רוצים אותו בבית!!
יום ו', כ' טבת התש"פ 17.01.2020
פרשת שמות
כניסה: 16:19 | יציאה: 17:50
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<ינואר, 2020>
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS