פרופ' זילברשלג בדרך לאו''ם

שר החוץ אביגדור ליברמן מקדם בימים אלה את מינויה של המשפטנית פרופ‘ יפה זילברשץ, המשנה לנשיא אוניברסיטת בר אילן, הנמנית על מחנה הציונות הדתית, לתפקיד שגרירת ישראל באו"ם.

מנחם רהט מצב הרוח ו13/06/2010

(צילום: מצב הרוח)

שר החוץ אביגדור ליברמן מקדם בימים אלה את מינויה של המשפטנית פרופ‘ יפה זילברשץ, המשנה לנשיא אוניברסיטת בר אילן, הנמנית על מחנה הציונות הדתית, לתפקיד שגרירת ישראל באו"ם.

 ליברמן העביר השבוע לנתניהו את שמה של זילברשץ כמועמדת מטעמו לתפקיד הבכיר, וכן את שמו של סא"ל (מיל.) דוד שרן, ראש מטהו של שר האוצר יובל שטייניץ, לתפקיד הקונסול הכללי בניו יורק. ליברמן הציג מועמדתם לאחר שראש הממשלה בנימין נתניהו פסל את הצעתו של שר החוץ למנות לשגריר באו"ם את אלון פנקס ולקונסול בניו יורק את שי בזק.

 פרופ‘ יפה זילברשץ היא המשנה לנשיא אוניברסיטת בר אילן ונחשבת משפטנית המתמחה בדין בינלאומי, בזכויות אדם, בהגירה ובאזרחות. היא שומרת על אורח חיים דתי-אורתודוקסי, נמנית עם המחנה הציוני-דתי ואף נטלה חלק בוועדה המסדרת שקבעה את הרכב רשימת מפלגת 'הבית היהודי‘ לכנסת.

שרן הוא סגן אלוף במילואים בפיקוד העורף, בעל תואר שני בלימודים אמריקאיים ודובר אנגלית ברמת שפת אם. בעבר שימש יו"ר צעירי הליכוד. על אף רצונו של ליברמן למנות את זילברשץ ושרן, אין זה בטוח שהמינוי ייצא לפועל, ואולם עצם המועמדות לתפקידים הרמים, יש בה כדי להחמיא. עד כה לא הביע ראש הממשלה בנימין נתניהו את הסכמתו למינויים, ומלשכתו נמסר כי ייתכנו מועמדים נוספים.

אם י א ש ר ו נתניהו והממשלה את המינויים החדשים, הם ייכנסו לתפקידם בעוד כחודשיים, לאחר שפרופ‘ גבריאלה שלו תסיים את תפקידה כשגרירה באו"ם ואסי שריב את תפקידו כקונסול כללי בניו יורק.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. יפונו מאות אלפי עובדים זרים
    (04/10/2011)
    פרופ' זילברשלג שלום בעקבות הרעיון ששמעתי ברשת ב' אצל ענת דולב ב - ‏04/‏10/‏2011 בעשר השנים האחרונות, האסון שקרה והנזק העצום לארץ ולעם שלי. בכך שאת מחזירה אותי לגלות ע"י הזרים שאת מביאה לכאן - הגויים ההופכים את המדינה עליה נלחמתי ושפכתי את דמי לגלות ואיתם אנחנו מתבוללים, הכנסת את השואה הלבנה לארץ (עובדים זרים פליטים מסתננים שבח"ים וכו' ) וגורמים בכך לשנוי כוונת האבות המייסדים שלנו לבנות את המדינה היהודית היחידה שיש בעולם כדי בין היתר לשמש מקום מקלט ליהודי העולם בעת משבר כמו שלמדה אותנו ההיסטוריה ולא מקלט לגויי העולם. אם יפונו מאות אלפי עובדים זרים, מסתננים, שבחי"ם וכו', יוסיף מעשה זה להורדת הלחץ על ביקושי הדירות והמחירים ירדו. בכל מדינות העולם השלטון מגן על שיטחו וצביונו אוכלוסייתו מהכיבוש הזוחל והמתוחכם של פלישת אוכלוסיות זרות . והיום לדוגמה, אנו מבחינים שמי שחרג מכך באירופה קיבל על הראש ע"י ריבוי הזרים שם הגורמים לשינוי הצביון ולמתחים בין תרבויות מנוגדות וכך מתרבים המתחים והעתיד הקרוב לא מבשר טובות ונראה שפיצוץ זה עניין של זמן. התפרסמו דו"חות וכתבות שעוסקות בכך, (מתחים בין האוכלוסיות המנוגדות, דת, תרבות וכו') לנו יש כאן הזדמנות פז לחזות את הנולד מניסיונם של אחרים ולהימנע מהטעות של לאפשר לכל מני אוכלוסיות שלא שייכות לתפיסת היהדות ועולמו להתיישב כאן ללא חשבון ובהפקרות כלפי דורות העתיד של היהדות. ולשנות את כל צביון מדינת היהודים היחידה והקטנה בעולם. (דובר בזמנו על שואה לבנה בארצות חו"ל אם זכור לך, שואה לבנה, התבוללות מתרחשת כאן היום לעיננו והזרים מספקים ומוסיפים להתבוללות עצמה ומחריפים הבעיה). אנחנו מדינה קטנטונת שהמרחבים שלה מצומצמים והולכים ונסגרים, ולמעשה היעוד שלנו בשטחנו הקטנטן הוא מקלט ועתודה לעם היהודי לעת בשבר חלילה, לא מקלט לכל צרות העולם שאין לנו עם כל הכבוד שליטה ויכולת פתרונות והתמודדות עם הכמויות והאיכויות שלהן. לנו אין משאבי קרקע וכלכלה להגן על איזה שהוא צדק עולמי לשם כך בין היתר הוקם ה"אום שמום" ומי מתושבי מדינות העולם השלישי שיבקש לשפר את מצבו כלכלתו ע"י השתקעות חוץ למולדתו ארצו, יעשה נא זאת במקום אחר שמסוגל לקלוט אותו אם יש כזה מקום. לי לא נתנו להיכנס לארה"ב וזרקו אותי אחר 6 חודשים כי חרגתי מתנאי רישיון הכניסה. עם כל הכבוד להומניות שלא במקומה, אנחנו מדינה קטנטונת ואחת הצפופות בעולם שהמרחבים שלה המצומצמים, הולכים ונסגרים, אנו חייבים בהומניות שלנו לדאוג ולקדם את אחיינו תחילה, לאחר מכן הפנים לעניי עירנו, הם קודמים לכל הזרים, דבר לא נעשה עבור עניי עירנו, כאן העוולה, כאן יש לעזור, לצעוק. ופעם נוספת, אין צורך להכניס לכאן ולהשוות את הגרוש וההשמדה של שנות ה- 40 , זה לא בר השוואה כלל עם כל הכבוד לטיעון השמאלני המתוחכם הזה שיועד להפוך אותנו לכסילים ומטומטמים! ........ ואתך הסליחה ! אני מודה לך מאוד על תשומת הלב, - בברכה, Yehuda
יום ה', י"ד כסלו התש"פ 12.12.2019
פרשת וישלח
כניסה: 15:56 | יציאה: 17:26
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<דצמבר, 2019>
אבגדהוש
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS