ברנז'ה:המושלים בלשכה גרסת נתניהו

השינויים בלשכת נתניהו כוללים התחזקות תרתי משמע מצד הכיפה הסרוגה, גיל שפר, לשעבר דובר המפד''ל מונה למנהל הלשכה, מנחם הורוביץ מוזכר במועמד להחליף את ניר חפץ ויועצים דתיים נוספים בדרך.

עמיעד טאוב ורז קיל ו29/12/2010

גיל שפר(חובש מקפי שמש בחזית).מוביל את ספינת נתניהו (צילום: ג'יני סוכנות לצילום)

בשבועות האחרונים נצפה בערבי השבת ברחובות שכונת טלביה בירושלים סגן חתן התנ''ך העולמי, אבנר נתניהו בנו של ראש הממשלה כאשר הוא צועד כשכיפה סרוגה מעטרת את ראשו ומאבטח לצידו אל בית הכנסת השכונתי מבתי הכנסת שם הוא נוהג להתפלל לאחרונה מידי שבת.

כאשר מביטים בלשכת נתניהו ובשינויים המתרחשים בה מבינים כי יש בסיס איתן להתחזקותה של משפחת נתניהו בכל המישורים.

מאז תחילת הקדנציה מהוות הכיפות הסרוגות רוב מוחלט בלשכה ולמרות מספר שינויים עדיין מהווה לשכת נתניהו בסיס לא רע להשלמת מניין.

הראשון שיכול להתייצב למניין הוא מנכ''ל משרד ראש הממשלה, אייל גבאי תושב מודיעין שנולד וגדל בשכונת קרית - משה בירושלים וכל ילדיו מתחכנים במוסדות הציונות הדתית.

לצידו יכול להתנוענע ראש הלשכה - נתן אשל, תושב תל אביב שנחשב מזה שנים למקורב מאוד לנתניהו ולאשתו שרה נתניהו. אשל, כיהן בעבר כסמנכ"ל ישראל היום וכמנכ''ל ביטאון המפד''ל - הצופה.

בעזרת הנשים תוכלו למצוא את המקשרת בין הממשלה לכנסת - פרח לרנר, רעייתו של אבי לרנר, דוברו של ח"כ לשעבר אפי איתם המשמש כיום כאיש יחסי ציבור פרטי במגזר הדתי. לרנר, ששימשה בעבר כיועצת השר אבי דיכטר בקדימה, החלה את דרכה כמנהלת הלשכה של זבולון אורלב מהמפד"ל לפני שהתקדמה למניין של רוה''מ.

המינוי האחרון בלשכה הינו של גיל שפר שמונה למנהל הלשכה לאחר ששימש כאחראי על הסיורים בלשכת רה"מ. שפר תושב גבעת שמואל  שימש קודם לכן, כעוזרו של ראש עיריית ירושלים לשעבר, אורי לופוליאנסקי וכדובר המפד''ל בתקופתו של זבולון המר ז''ל.

עוד דתיים בולטים באזור נתניהו, הם היועץ המדיני - רון דרמר, עוזרו הצמוד של ראש הממשלה - ארי ארו ממודיעין, בוגר ישיבת הכותל (שפרש בחודש מרץ האחרון בשל נסיבות אישיות) יועץ הסקרים ישראל בכר והעיתונאי, חנוך דאום שאמנם לא עובד בלשכה אבל הפך לאחד המושכים הגדולים בחוטים בסביבתם של בני הזוג נתניהו ולחברה הטוב של שרה נתניהו.

השבוע הוזכר כי מנחם הורוביץ שעזב לאחרונה את תפקיד הכתב בצפון של ערוץ 2 מועמד להחליף את ניר חפץ כראש מערך ההסברה ולמש לצידו של גידי שמרלינג דובר עיריית ירושלים לשעבר וחברו הטוב של גיל שפר שהצטרף גם הוא לאחרונה ללשכה כיועץ תקשורת.

לצידם ייתכן שתוכלו לראות את הסרוג הצעיר, אלדד אברהם יועצו לשעבר של דני נווה, מקורבו של נתניהו שמועמד גם הוא להצטרף ללשכה.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. אחלה ביבי
    (29/12/2010)
  2. שער נהדר
    (02/01/2011)
    של הבחור הזה.
יום ו', ח' כסלו התש"פ 06.12.2019
פרשת ויצא
כניסה: 15:55 | יציאה: 17:25
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<דצמבר, 2019>
אבגדהוש
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS