הרב יעקב יוסף נעצר ושוחרר

אחרי מעצרו המתוקשר של הרב ליאור, הגיע תורו של הרב יעקב יוסף, בנו של הרב עובדיה יוסף, להעצר ע''י המשטרה בנוגע לתמיכתו בספר "תורת המלך". הרב יוסף נעצר בתום תפילה בקבר שמעון הצדיק במזרח ירושלים, ונלקח למשרדי היאחב"ל בלוד שם נחקר ושוחרר לאחר כחצי שעה. יו"ר האיחוד הלאומי ח"כ יעקב כ"ץ (כצל'ה) קורא ללומדי בתי המדרשות להתאסף סביב ביתו של הרב יעקב יוסף, "יגיע יום בו נחקור את כל מי שפשע מטעם הקליקה של בית המשפט והפרקליטות שישבו על צוארו של העם היהודי ופשעו נגדו".

 

 

עמי שרון ו03/07/2011

הרב יוסף.נעצר בצאתו מהתפילה

אחרי מעצרו המתוקשר של הרב ליאור, הגיע תורו של הרב יעקב יוסף, בנו של הרב עובדיה יוסף, להצער ע''י המשטרה בנוגע לתמיכתו בספר "תורת המלך". הרב יוסף נעצר בתום תפילה בקבר שמעון הצדיק במזרח ירושלים, ונלקח למשרדי היאחב"ל בלוד שם נחקר ושוחרר לאחר כחצי שעה.

יונתן יוסף בנו של הרב יעקב יוסף שעוכב הבוקר לחקירה בצאתו מתפילת שחרית בקבר שמעון הצדיק קורא לציבור להביע את מחאתם נגד מעצר אביו.

בראיון לרדיו 'קול חי' קרא יוסף לציבור לצאת לצמתים הסמוכים לביתם עם ספר תהילים ולמחות על המעצר "אנחנו קוראים לעשות את זה בצורה חוקית כל אחד לצאת עם ספר תהילים לצומת הסמוך לביתו, ולהתעדכן בהמשך מה אנחנו מתכוונים לעשות. כשאין שוויון בחוק אז אבא לא הסכים ללכת לחקירה, מלבד זאת דברי תורה אינם נתונים לחקירה, נתאר לעצמנו שמי שקרא אתמול את ההבדלה "המבדיל בין ישראל לעמים" יואשם בגזענות. ברור שאין שום סיבה לקחת טקסטים דתיים ולהעמיד עליהם לדין או לחקור בוודאי ובוודאי כשלא חוקרים אנשי שמאל"

פעילי ימין כבר החלו באירועי הפרות סדר בבירה כמחאה על מעצר הרב.יו"ר האיחוד הלאומי ח"כ יעקב כ"ץ (כצל'ה) קורא ללומדי בתי המדרשות להתאסף סביב ביתו של הרב יעקב יוסף, "להביע את הערצתנו והערכתנו לגאון ישראל, תוך שמירת החוק. ננצח בכך שנמשיך לגדול ונמתין מעט ליום שנהיה הרוב במדינה, אז נחוקק את החוקים המתאימים אשר דרכם נחקור את כל מי שפשע מטעם הקליקה של בית המשפט והפרקליטות שישבו על צוארו של העם היהודי ופשעו נגדו"."ממשלת נתניהו מאבדת את הליגיטמיות המוסרית שלה בכך שחטפה ועצרה את שני גדולי ישראל. זהו פשע שעם ישראל לא יוכל לסלוח עליו".

רבני המטה להצלת העם והארץ: חקירת הרב יעקב יוסף הכרזת מלחמה על תורת ישראל

בהודעת גינוי חריפה ביותר של ועד רבני המטה להצלת העם והארץ נאמר כי "חקירתו וחטיפתו של מרן פאר הדור הגאון רבי יעקב יוסף בנו בכורו של מרן הראשון לציון רבי עובדיה יוסף, היא נעיצת סכין בתורת ישראל וביזוי אחד מגדולי הדור שכל התורה כולה מונחת בכף ידו.

"הפרקליטות ומשטרת ישראל הכריזו מלחמה על תורת ישראל ורבני ישראל. מעשים אלו לא יעברו בשתיקה, ואנו קוראים לכל מי שיכול, להביע את מחאתו הכי חריפה נגד פשעים אלו. וכבר אמרו חז"ל "כל המבזה תלמידי חכמים אין רפואה למכתו".

"כל מי שנטל חלק בחטיפת מרן הרב יעקב יוסף לחקירה לא יינקה בעולם הזה ובעולם הבא וידאג לעתידו", נאמר בהמשך ההודעה. הרב שלום דב וולפא מראשי הוועד קורא לכולם לקחת חלק בעצרות המחאה בחיזוק מרן הרב יעקב יוסף ומרן הרב דב ליאור.

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

 1. מזמן הם לא עצרו מישהו
  (03/07/2011)
 2. למה הם נטפלים לכל הרבנים?
  (03/07/2011)
  מה נסגר עם המשטרה? אין לה יותר מה לעשות חוץ מלעצור רבנים????
 3. למה הם נטפלים לכל הרבנים?
  (03/07/2011)
  מה נסגר עם המשטרה? אין לה יותר מה לעשות חוץ מלעצור רבנים????
 4. לפחות הם חיכו שהוא יסיים את התפילה.
  (03/07/2011)
  ממש נחמד מצידם.
יום שבת', ט"ז כסלו התש"פ 14.12.2019
פרשת וישלח
כניסה: 15:56 | יציאה: 17:26
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<דצמבר, 2019>
אבגדהוש
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS