ייעוץ ארגוני – העתיד שלך מתחיל כאן

ב'מכון לנדר - המרכז האקדמי ירושלים' נפתח כעת מחזור נוסף בקורס להכשרת יועצים ארגוניים. הקורס, בשיתוף המרכז למנהיגות שבנאות קדומים הוא ייחודי מסוגו ומשלב לימודים בכיתה ומחוצה לה.

ליאת עפרי ו14/09/2011

הקמפוס במכון לנדר

 מיקי בן משה, איש נאות קדומים המרכז את הקורס להכשרת יועצים ארגוניים במכון לנדר ומי שעוסק בתחום הייעוץ הארגוני כבר למעלה מ-30 שנה אומר כי: "מי שמרגיש מיצוי במקום בו הוא נמצא ומחפש הסבה מקצועית וגם מי שמרוצה ממקומו אך מעוניין לרכוש ידע וכלים חדשים להתמודדות עם מצבים ואתגרים יומיומיים, מקומו איתנו".

 תכנית הקורס מקיפה ביותר והיא פרוסה על פני שמונה חודשים במפגשים חד-שבועיים. בתכנית 300 שעות לימוד המתפצלות בין הכיתה לבין ימי פעילות בנאות קדומים.

 לאחרונה הסתיים המחזור הראשון בקורס אשר רוב משתתפיו היו אנשים ממערכת החינוך שהרגישו מיצוי בעבודתם ובאו לנסות לפתח עצמם לעולמות חדשים.

 מיקי בן משה מספר מהן התכונות הנדרשות ממי שמעוניין לקחת חלק בקורס, "הדבר החשוב ביותר זה הרצון ללמוד, ההבנה שלכל אחד יש מה ללמוד. צריך לבא גם עם איזו בגרות. בסופו של דבר אנחנו מלמדים מהתיאוריה ועד הפרקטיקה של יישום הלימודים בתוך הארגונים מקומות העבודה."

 תחום הייעוץ הארגוני התפתח מאוד ב-15 השנים האחרונות בישראל לאחר שהוא מוכר בעולם כבר למעלה משלושה עשורים. אין היום ארגון או חברה שלא נעזרת בייעוץ ארגוני זה או אחר במסגרת תכנית העבודה השנתית.

 "אנחנו מעוניינים בקבוצה לא גדולה אך בהחלט מאוד מגובשת שזה דבר מאוד חשוב בהצלחה של הקורס. רק המתאימים ביותר לאופי הקורס והקבוצה יתקבלו בסופו של דבר ללימודים בתכנית זו", אומר בן משה.

 אחד ממשתתפי הקורס שנגמר זה עתה- יחזקאל מתלון העובד כמנהל עמותה לפגועי נפש, מספר על הדברים אותם הוא קיבל בקורס, "לפני שנרשמתי לקורס דברתי עם אחד מחברי לעבודה ואמרתי לו שיהיה כדאי לעשות תהליך ארגוני פנימי בארגון שלנו. בקורס של מכון לנדר קיבלתי כלים להבנת תהליכים בארגון והרחבה על אופן ניהול העובדים. מעבר לכך אני משתמש בידע שקבלתי בקורס גם מול בני משפחה וחברים בהתמודדויות איתם אני ובני משפחתי נתקלים בשגרה."

 זו הזדמנות אחרונה להירשם לקורס שהחל השבוע ולחוות חוויה מעצימה שתקנה לך כלים לכל התמודדות בעתיד.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום א', כ"ב טבת התש"פ 19.01.2020
פרשת וארא
כניסה: 16:25 | יציאה: 17:56
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<ינואר, 2020>
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS