עוזי דיין: עלינו להתכונן למאבק באיסלאמיזציה הרצחנית

למעלה מ - 100 איש השתתפו בכנס של המועצה הציונית שהתקיים בבית ראשונים בהרצליה. הכנס התקיים במעמד יו"ר המועצה הציונית, השר לשעבר יגאל ביבי ומנכ"ל המועצה הציונית יגאל ברנד ובו התקיימה הרצאה מרתקת של סגן הרמטכ"ל לשעבר, יו"ר מפעל הפיס האלוף במיל' עוזי דיין על שיקולים ביטחוניים במדיניות ישראל.

עידן הראל ו26/10/2011

סניף הרצליה של המועצה הציונית אירח השבוע (ב') את סגן הרמטכ"ל לשעבר, יו"ר מפעל הפיס האלוף במיל' עוזי דיין. בכנס נכחו למעלה מ - 100 איש אשר שמעו הרצאה מרתקת ומאלפת מפיו של דיין אודות שיקולים ביטחוניים במדיניות ישראל. בדבריו התייחס דיין למצב במזרח התיכון ובטחון מדינת ישראל: "חיסולו של קאדפי בלוב, המשך המאבק בסוריה והבחירות בטוניסיה מדגימים את התקווה הגדולה לדמוקרטיזציה בעולם הערבי בעתיד ואת הסכנה המיידית של איסלאמיזציה רצחנית בהווה". הוא הוסיף: "על ישראל לעודד דמוקרטיזציה וסובלנות ולהיות מוכנה למאבק באיסלאמיזציה הרצחנית. לשם כך עלינו להמשיך לחתור לשלום תוך התעקשות על מו"מ ישיר ללא תנאים מוקדמים ולא לוותר על גבולות ברי הגנה".

דיין התייחס לנושא הציונות: הציונות לא סיימה את תפקידה. כל אזרח במדינת ישראל צריך להכיר ולאהוב את הארץ. לסייר ולטייל בה מרמת הגולן דרך בקעת הירדן, ירושלים וחברון ועד הנגב". את הכנס הנחה מרכז המועצה בהרצליה וחבר מועצת העיר, ירון עולמי, במעמד יו"ר המועצה הציונית, השר לשעבר יגאל ביבי ומנכ"ל המועצה הציונית יגאל ברנד.

 יו"ר המועצה הציונית, יגאל ביבי בירך את עוזי דיין על העשייה הציונית המתמדת שלו: "בימינו כאשר בעלי תפקידים עסוקים בהצהרות, עוזי דיין ברוך אומר וגם עושה. אני שמח כי מפעל הפיס בראשותו של עוזי דיין שותף חשוב בפעילות שעושה המועצה הציונית בישראל". מנכ"ל המועצה הציונית, יגאל ברנד: "אני מברך את עוזי דיין על עיסוקו ללא לאות לחיזוק מדינת ישראל הן בתפקידיו הצבאיים והן בתפקידיו האזרחיים. שמחתי לשמוע ממנו על הרצון שלו להכניס תוכן ציוני וערכי לתוך מוסדות מפעל הפיס ברשויות המקומיות ואני סמוך ובטוח שבתקופה הקרובה נראה פירות של פרויקט זה בסניפים של המועצה הציונית בישראל".

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ב', י"א כסלו התש"פ 09.12.2019
פרשת וישלח
כניסה: 15:56 | יציאה: 17:26
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<דצמבר, 2019>
אבגדהוש
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS