יו"ר ועדת המפקד הרב ד"ר דני טרופר:"אני מוחה נחרצות נגד שיטת התעמולה הפסולה"

יו"ר ועדת המפקד של הציונות הדתית הרב ד"ר דני טרופר מוחה כנגד השמצות, פשקווילים וכרוזים אנונימיים, המנסים להשפיע באופן לא הגון ולא מוסרי על תוצאות הפריימריס בבית היהודי. הדברים נאמרו על רקע פשקוויל נגד המועמד לראשות המפלגה נפתלי בנט שהופץ השבת בבתי הכנסת

ליאת עפרי ו15/10/2012

טרופר.מוחה (צילום: עמיעד טאוב)

יו"ר ועדת המפקד של הציונות הדתית הרב ד"ר דני טרופר מוחה כנגד השמצות, פשקווילים וכרוזים אנונימיים, המנסים להשפיע באופן לא הגון ולא מוסרי על תוצאות הפריימריס בבית היהודי. הדברים נאמרו על רקע פשקוויל נגד המועמד לראשות המפלגה נפתלי בנט שהופץ השבת בבתי הכנסת כ-"מכתב פתוח לנפתלי בנט" ונחתם על ידי גוף לא מוכר המכונה "צעירי הציונות הדתית".

"אני מוחה נחרצות נגד שיטת התעמולה הפסולה המכפישה מועמדים באמצעות כרוזים אנונימיים ובצורה אישית ופוגענית. אין זו דרכה של מפלגה המייצגת את הציונות הדתית ואני קורא לכלל המתמודדים לשמור על כללי התמודדות הוגנים ונקיים", אומר הרב טרופר.

בפשקוויל שהופץ השבת שורבב שמו של יו"ר מועצת יש"ע דני דיין אשר שיגר הבוקר מכתב אל הרב טרופר בדרישה לפעול למניעת הישנות מקרים מעין אלה. "מנסחי הכרוז שואלים רטורית מדוע אני "מסרב בנחישות להשמיע [על בנט] ולו מילה טובה אחת?" ומנסים כך ליצור רושם אצל הקורא כאילו יש בשתיקתי מה שאין בה", כותב דיין.

"ברי לי מאז היום בו מערכת הבחירות במפד"ל יצאה לדרך שכל דבר שאומר על מי ששימש מנכ"ל מועצת יש"ע תחתיי - יהפוך לכלי תעמולה בידי מאן דהוא. תהיה זו אם כן התערבות ואף נקיטת עמדה במערכת הבחירות המפד"לית ע"י גורם חיצוני - תופעה שבעיני היא פסולה ואותה אף אתה עצמך גינית לאחרונה", אומר דיין ומוסיף כי, "זו הסיבה היחידה ואין בלתה שבגינה איני מחווה בעת הזאת את דעתי על כישוריו המרובים של נפתלי בנט. אודה לך אם תנחה את המועמדים לחדול לאלתר מן הנוהג הנפסד לדבר בשם מועצת יש"ע או בשמי שלי."

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ו', ט"ו כסלו התש"פ 13.12.2019
פרשת וישלח
כניסה: 15:56 | יציאה: 17:26
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<דצמבר, 2019>
אבגדהוש
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS