דעה: "בן ערובה למטרות סחיטה"

בעקבות הפרסומים על שחרורו של האסיר יהונתן פולארד, כהתניה להמשך המשא ומתן המדיני עם הפלשתינים, תוקף הרב, אל"מ (מיל') אליעזר שנוולד, את הממשל האמריקאי וטוען כי כל השנים האלו, פולארד, מוחזק כבן ערובה לסחיטת ויתורים קשים ופגיעה באינטרסים הריבוניים והביטחוניים של מדינת ישראל.

הרב אליעזר שינוולד ו03/04/2014

(צילום: באדיבות זליגר שומרון תקשורת)

בעקבות פרסומים על שחרורו של האסיר, יהונתן פולארד, מהכלא האמריקאי, כהתניה להמשך המשא ומתן המדיני עם הפלשתינאים, תוקף הבוקר ראש ישיבת ההסדר 'מאיר הראל' הרב אל"מ(מיל) אליעזר שנוולד את הממשל האמריקאי וטוען כי יצא המרצע מן השק וכי פולארד שמוחזק עשרות שנים בכלא, הוחזק כבן ערובה לסחיטת ויתורים קשים. הרב אליעזר שנוולד:"ההתניה של האמריקאים לשחרורו תמורת ויתורים מפליגים, הוציאה את המרצע מן השק"

"מי שעד היממה האחרונה סבר לתומו שאחינו יונתן פולארד, נמק בכלא האמריקאי,  בגלל הפגיעה הנוראית שהסב לביטחון המעצמה האמריקאית, טועה! ההתניה של האמריקאים לשחרורו תמורת ויתורים מפליגים, הוציאה את המרצע מן השק. פולארד מוחזק כבן ערובה לסחיטת ויתורים קשים, על האינטרסים הריבוניים והביטחוניים של מדינת ישראל, כגלולה שתמתיק את השווק של הויתורים לציבוריות הישראלית.

הרי אף אחד אינו מעלה על דעתו ששחרור מרצחים שרצחו יהודים, ויחזרו לפעילות טרור, תמעיט את ה"סכנה הביטחונית" ש"קיימת" בשחרורו של פולארד?!" אומר הרב, אל"מ (מיל) אליעזר שנוולד.

עוד הוסיף הרב:" על כן כמה פאטתיות היו התבטאויותיהן  של המרואיינים בתקשורת הישראלית  על ה"ויתור" המופלג של האמריקאים, בויתור על האינטרסים הביטחוניים בשחרור אפשרי של פולארד. הציבור הישראלי רוצה לראות את פולארד כאן, ומתקומם על החזקתו כבן ערובה כל כך הרבה שנים, כשמסביב משחררים רוצחים פושעים מסוכנים, וגם עבריינים ביטחוניים ולא יסבול האזרח החכם את ניסיונות הקומבינות של האמריקאים והניצול הציני בפולארד"

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ד', כ"ה טבת התש"פ 22.01.2020
פרשת וארא
כניסה: 16:25 | יציאה: 17:56
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<ינואר, 2020>
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS