ליסינג פרטי משתלם למשפחה מורחבת

משפחה ברוכת ילדים? מחפשים רכב שיהיה מרווח אבל לא רוצים לשלם הכול היום? אם עניתם כן על כל השאלות, הכתבה הזו היא בשבילכם.

אייל רותם ו13/07/2014

(צילום: יחסי ציבור)

כל משפחה מורחבת זקוקה לרכב פרטי שיאפשר לה שמירה על איכות חיים גבוהה. השימוש ברכב על בסיס קבוע הוא אינו פריבילגיה. הרכב הוא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. אנו משתמשים בו לצורך נסיעה לעבודה, איסוף של הילדים מהגנים או בתי הספר, יציאה לחופשות ובילוי זמן איכות משותף. הרכב הוא אחד האמצעים העיקריים והשימושיים העומדים לרשות המשפחה. יחד עם זאת, לא תמיד רכב מסוים יכול להמשיך ולשרת את המשפחה לאורך שנים. לעיתים קרובות נדרשים ההורים לבצע התאמות ולרכוש רכב העולה בקנה אחד עם הצרכים שלהם.

יש מספר סיטואציות בהן כדאי לשקול לחיוב החלפת רכב. הסיטואציה הראשונה היא הצטרפות של תינוק וילד חדש אל המשפחה. הורים עם ילד אחד או שניים יכולים להסתפק ברכב מקטגוריית מיני או סופר מיני, בעוד הורים לשלושה ילדים כבר זקוקים לרכב משפחתי. רכב כזה יגן על הילדים בצורה מלאה וגם יחסוך בהוצאות תחזוקה, דלק וביטוח.

הסיטואציה השנייה בה החלפת רכב עבור המשפחה המורחבת יכולה לתת מענה מתרחשת לאחר מעבר דירה, החלפת מקום עבודה וכן הלאה. מקרים אלו מחייבים את ההורים לדאוג לרכב נוסף שיאפשר להם להגיע באופן עצמאי מהעבודה אל הבית, או להיפך. כיום ניתן לפתור את הבעיה באמצעות ליסינג פרטי כדרך מימון אטרקטיבית.

מה היתרונות של ליסינג?

ליסינג פרטי נחשב דרך מצוינת למימון רכב עבור המשפחה המורחבת. היתרון הגדול של עסקאות אלו הוא שאין צורך בהוצאה כספית גדלה. ההוצאה על הרכב נפרשת לאורך שנים רבות והמשפחה רשאית לשמור על איכות החיים שלה, מבלי לוותר על רכב חדש. מעבר לכך, העסקאות מאפשרות למשפחות לרכוש רכבים בטוחים וחסכוניים. מימון רכב באמצעות ליסינג משתלם בטווח הקצר והארוך ולכן הוא קורץ עבור לקוחות ומשפחות בכל רחבי הארץ.

באופן עקרוני יכול כל אחד לבצע רכישת רכב ליסינג חדש. עליו לפנות אל חברות הליסינג העוסקות בתחום, לקבל הצעת מחיר ולהשוות בין התנאים. ליסינג פרטי מתייחס לאפשרות של רכישת רכב באמצעות תשלומים חודשיים. זו שיטה מומלצת עבור לקוחות שאינם יכולים לממן רכב בתשלום אחד, אך היא אטרקטיבית גם למשפחות שלא רוצות לקחת הלוואה הפוגמת במסגרת האשראי. במהלך תקופת השימוש ברכב ממשיך הלקוח להעביר את התשלומים אל החברה המממנת, כאשר בתום התקופה הוא נדרש להחליט האם להחליף את הרכב לדגם חדש.

רכישה של רכב דרך עסקאות ליסינג פרטי מונעת את הצורך בדאגה לירידת ערך, מעניקה למשפחה היצע רחב של דגמים לבחירה ואינה מחייבת טיפול בתקלות או נזקים. חשוב לבדוק מראש את ההיסטוריה של הרכב, את הגבלת הקילומטראז' ואת תנאי העסקה. בעיקר רצוי להתייחס לשאלה מה קורה במקרה של תאונה ולברר האם חברת הליסינג מעניקה רכב חלופי.

*כתבה פרסומית

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

  1. לקחנו ליסינג
    (29/07/2014)
    קנינו רכב חדש דרך אלבר ועשינו אותו בעסקת ליסינג פרטי ל18 חודשים במבצע שלהם....בכל מקום אחר היה מינ' של 30 חודשים ופחות רצינו להתחייב , מה גם שאחרי שנה וחצי באלבר אם אני לא מרוצה מהרכב אני מחזיר להם אותו ולא משלם להם כלום... התשלום החודשי הוא יחסית נמוך וכמו שהכתב ציין במשפחה מורחבת זה משתלם עם כל ההוצאות שיש בלי קשר לרכב...
  2. תודה על הכתבה
    (30/07/2014)
    באמת נראה שזאת אופציה שכדאי לשקול ברצינות ועשויה לחסוך כמה לירות
יום ו', כ"ו שבט התש"פ 21.02.2020
פרשת משפטים
כניסה: 16:50 | יציאה: 18:21
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<פברואר, 2020>
אבגדהוש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS