שר החינוך, בנט:"ננצח את האויב בתחבולה ובאמונה"

שר החינוך, נפתלי בנט השתתף בטקס ההשבעה של השוחרים במדים של חייל האוויר שהתקיים בישיבה הטכנולוגית מדעית, "תמר" שברמת הגולן :" אנחנו במצב שאין לו אח ורע בעולם יש מיליוני מוסלמים מסביבנו , אבל חשוב שידעו אנחנו נהייה פה לנצח נצחים".

 

עמי שרון ו25/11/2015

(צילום: באדיבות שרון ניסימיאן)

(צילום: באדיבות שרון ניסימיאן)

בטקס ההשבעה נכחו ראש המועצה האזורית גולן, אלי מלכא, מפקד ביה"ס והמכללות הטכנולוגיות בחיל האוויר, אל"מ רונן פילביאן, וכן ד"ר בני פישר, מנהל המנהל לחינוך התיישבותי, רבנים ואישי ציבור.

שר החינוך, נפתלי בנט:" אנחנו במצב שאין לו אח ורע  בעולם יש מיליוני מוסלמים מסביבנו , אבל חשוב שידעו אנחנו נהייה פה לנצח נצחים. איך עושים זאת , כמו גדעון השופט שנתקל באויב אכזר. במהלך מורכב הוא הכשיר 300 אנשי סיירת. הוא הכה באויב בתחבולה עם שופרות ולפידים והביס את האויב והכל באמונה . המפעל הנפלא הזה מאפשר לכל אחד מכם את האמונה, את היכולת , ואת התחבולה ברמות הכי גבוהות שקיימות היום בעולם. זה דורש מכם להתאמץ. בחרו בכם שתתגברו על הקשיים דרך אהבת ישראל, ארץ ישראל ותורת ישראל."

ראש הישיבה פנה אל השוחרים המושבעים "אתם החלוצים המובחרים שבחרתם להקדיש שנות חייכם בלימוד אינטיסיבי של תורה לצד לימוד המקצועות הטכנולוגיים. הידע והערכים שצברתם כאן ישמש אתכם במהלך השירות בצה"ל, ויסייע להעניק לצבא שלנו את העדיפות על פני כל שאר הצבאות האחרים בעולם."

אל"מ רונן פילביאן אמר בטקס כי, "ישיבת התמר הינה שלוחה ייחודית המאשפרת לציבור הדתי לאומי לימודי קודש ומקביל לרכוש בגרות טכנולוגית מלאה ואטרקטיבית במיוחד. בוגרי הישיבה מהווים את עמוד השדרה של המערך הטכני והטכנולוגי של צה"ל והם שומרים על העליונות המקצועית והערכית .

ישיבת תיכונית מדעית- טכנולוגית  "תמר" שברמת הגולן פועלת בשיתוף חייל האוויר ,ומכוונת להכשיר דור חדש של אנשי תורה ומדע המשלבים מצוינות בכל התחומים.

בוגרי הישיבה משתלבים בתפקידים יוקרתיים בצה"ל ומהווים את "חוד החנית" של המאמץ הטכנולוגי בחייל האוויר ובמטה הסייבר הלאומי. התלמידים הבאים מכל חלקי  הארץ  משלבים לימודים תורניים לצד לימודי מדעים טכנולוגיה ברמה הגבוהה ביותר.

בימים אלו מתקיים רישום למחזור לימודים חדש לשנת הלימודים הבאה, תשע"ז, במסגרתו יעברו המתעניינים סדרה של מיונים במטרה לבחון התאמתם ללימודים בישיבה.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ב', א' שבט התש"פ 27.01.2020
פרשת בא
כניסה: 16:32 | יציאה: 18:02
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<ינואר, 2020>
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS