רמי פלר ו-RCS SOLAR מרחיבים את ההפצה באמריקה

באמצעות ההפצה של מספר גדול יותר של מותגים ומוצרים סולריים, RCS Solar של איש העסקים רמי פלר מתעתדת לשרת מספר הולך וגדל של ארגונים שחפצים באנרגיה סולרית. הניוזלטר של RCS Solar, שבכל גיליון מתמקד בשוק שונה, מראה את צמיחת השוק בארצות הברית.

עידן הראל ו21/06/2016

(צילום: באדיבות רמי פלר)

באמצעות ההפצה של מספר גדול יותר של מותגים ומוצרים סולריים, RCS Solar של איש העסקים, רמי פלר מתעתדת לשרת מספר הולך וגדל של ארגונים שחפצים באנרגיה סולרית. הניוזלטר של RCS Solar, שבכל גיליון מתמקד בשוק שונה, מראה את צמיחת השוק בארצות הברית.

חדשות אלה מתפרסמות בתקופה שבה השוק הסולרי בארצות הברית נמצא בצמיחה אדירה. הוא צפוי לצמוח ב-119% השנה, לפי U.S. Solar Market Insight Report 2015 Year in Review.

הניוזלטר האחרון של RCS Solar, אשר מתמקד בשוק סולרי שונה בכל גיליון, מתמקד הפעם בארצות הברית.

RCS Solar היא המפיצה הרשמית של מספר רב של מותגים: Canadian Solar, Jinko, CSUN, Q Cell ועוד מותגי יוקרה רבים אחרים. החברה צפויה להרחיב את הפעילות שלה בפלחי ה-ESS ומערכות ההרכבה ופועלת להוציא לשוק מגוון רחב של מותגים בעתיד הקרוב.

מלבד היותה המפיצה המובילה של פאנלים פוטו-וולטאים ומהפכים (inverters), RCS Solar גאה להכריז על ההשקה האחרונה שלה בתחום מערכות ההרכבה - בכך שהפכה למפיצה העולמית הרשמית של Renusol racking systems.

בנוסף, הדרישה הגבוהה לאנרגיה סולרית ברחבי ארצות הברית והמדיניות הציבורית שתומכת בכך, מאפשרות לארצות הברית להתקין עשרות מיליוני פאנלים סולריים במהלך 2016.

"יותר ויותר ארגונים ברחבי צפון ודרום אמריקה מבינים את חשיבותה של האנרגיה הסולרית, ואת היתרונות של העבודה עם RCS Solar", אומר רמי פלר, נשיא קבוצת RCS. "RCS והמומחים הלוגיסטיים שלנו מפשטים את התהליך ללקוחות ברחבי העולם".

"בזכות ניסיונה וקשריה הענפים בתחום, RCS Solar היא הבחירה המושלמת של לקוחות חדשים וקיימים שמחפשים את הכלים הנדרשים להשגת האנרגיה הסולרית שלהם", הוסיף פלר.

אודות RCS

RCS Solar היא מפיצה עולמית של מוצרים סולריים. מפאנלים פוטו-וולטאים ועד מערכות הרכבה, מהפכים ואחסון אנרגיה. החברה מתמחה בהפצה של מוצרים פוטו-וולטאים ברחבי העולם, כאשר בכל שוק שבו היא פועלת היא משרתת מאגר לקוחות רחב. החוזקות העיקריות של החברה הן הזמנות בנפחים גדולים שכן היא מספקת מגוון כולל ושלם של פתרונות, כמו קוי אשראי ללקוחות, תמיכה לוגיסטית מלאה ועוד פתרונות רבים נוספים.

RCS Solar היא חלק מקבוצת RCS שנוסדה על ידי מר רמי פלר בשנת 1995.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ב', כ"ט שבט התש"פ 24.02.2020
פרשת תרומה
כניסה: 16:55 | יציאה: 18:26
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<פברואר, 2020>
אבגדהוש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS