דני יוצא, יאיר נכנס: דני הירשברג, מזכ"ל בני עקיבא, סיים את תפקידו- יאיר שחל יכנס במקומו

הנהגה חדשה לבני עקיבא: הבוקר נכנס לתפקידו המזכ"ל החדש של תנועת בני עקיבא יאיר שחל. שחל החליף בתפקיד את המזכ"ל היוצא דני הירשברג שסיים כהונה בת 5 שנים בתפקיד. דני הירשברג, המזכל היוצא: " אני בטוח שיאיר בכישוריו וביכולותיו יוביל את התנועה, ינהיג אותה ביד רמה, ימשיך את שיש להמשיך ויחדש במקומות הדורשים חידוש."

הראל הר טוב ו02/09/2016

(צילום: דוברות בני עקיבא)

יאיר שחל משמש ב-3 וחצי השנים האחרונות כסמזכ"ל כספים והגשמה בתנועת בני עקיבא. שחל בוגר מכון מנדל למנהיגות ובעל תואר ראשון (BED) בחינוך בתחום התנ"ך והתושב"ע ותואר שני (MED) בתנ"ך ממכללת יעקב הרצוג. שחל מילא לאורך השנים שורה של תפקידים - בתנועת בני עקיבא ובארגונים נוספים. שחל שימש כראש וועדת מפעלים של מועצת תנועות הנוער בישראל ומשמש כיום כיו"ר מועצת הקבוצות והקהילתיות המשימתיות. בין היתר שימש בתנועה כרכז מחוז דרום, ראש מחלקת מפעלים וידיעת הארץ וסמזכ"ל חינוכי. שחל, יליד 1978, אב לשישה ילדים ומתגורר בכרמי צור שבגוש עציון.

 מזכ"ל בני עקיבא היוצא דני הירשברג: "אני מבקש להודות על הזכות הגדולה שניתנה לי לשמש בקודש בהנהגת התנועה בשנים האחרונות. ראיתי עצמי כחוליה בשרשרת, כרץ במרוץ שליחים עם לפיד שתפקידי לשמר בו את הלהבה ולהגבירה במקומות הנדרשים. אני מאחל הצלחה רבה להנהגה הממשיכה ובראשה ליאיר שחל. אני בטוח שיאיר בכישוריו וביכולותיו יוביל את התנועה, ינהיג אותה ביד רמה, ימשיך את שיש להמשיך ויחדש במקומות הדורשים חידוש."

 מזכ"ל בני עקיבא הנכנס יאיר שחל: "זוהי זכות גדולה ואחריות עצומה לעמוד בראש התנועה המשמעותית והגדולה ביותר בציונות הדתית שבוגריה מובילים במגוון תחומים  ועמדות השפעה בחברה הישראלית. אנו עומדים כחברה וכתנועה מול אתגרים גדולים ומורכבים, ובעזרת ה' ובזכות החבורה הנפלאה של פעילי התנועה נמשיך לפעול לחינוך דור נאמן ומסור לתורתו עמו וארצו."

 מדוברות תנועת בני עקיבא נמסר כי: "תנועת בני עקיבא מברכת את יאיר שחל לרגל כניסתו לתפקיד ובטוחה כי הוא ימשיך את העשייה המרשימה שהוביל המזכ"ל הנוכחי דני הירשברג. תנועת בני עקיבא היא התנועה הגדולה במגזר הדתי-לאומי והשלישית בגודלה מבין תנועות הנוער ופועלת בכ-400 סניפים בכל רחבי הארץ. על פי מפקד תנועות הנוער שפורסם לאחרונה מספר חניכי התנועה כמעט והוכפל בעשור האחרון והוא עומד כעת על כ-56,000 חניכים- זינוק של כ-90%."

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ד', כ"ה טבת התש"פ 22.01.2020
פרשת וארא
כניסה: 16:25 | יציאה: 17:56
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<ינואר, 2020>
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS