איך מוצאים שירותי הובלות קטנות?

עומדים לפני מעבר דירה אבל יש לכם כמה רהיטים בודדים? אתם בטח לא צריכים שירותי הובלות גדולות עם משאית ומספר פועלים גדול. אז איך חוסכים בהוצאות ומשיגים שירותי הובלות בטיחותיים ונכונים לכם? הנה כמה דברים אודות פועלם של הובלות קטנות ואיך באמצעות השירות הנכון תוכלו להעביר את הרהיטים מנקודה אחת לאחרת ללא כל בעיה.

עמי שרון ו12/07/2017

(צילום: עמיעד טאוב)

איזו תכולה אתם מעבירים?

קודם כל מדברים על התכולה של אנשים שמחפשים הובלות קטנות, גם אם מדובר בפריטים בודדים חשוב מאוד לתת למוביל לבדוק את גודלם. אחרי הכול, זה תלוי בכובד החפץ וכך גם ביכולת הנגישות של המוביל להוביל נכון למשאית ללא מפגעים מיותרים על הדרך. אז מה שצריך לעשות זה לזמן אליכם את המוביל, שיבדוק בפועל באיזו הובלה מדובר. כדי למנוע אי נעימויות מיותרות, חשוב לבקש מהמוביל לסייר בדירה ולראות בדיוק מה הוא אמור להוביל. כך למעשה לאחר שיידע מה עליו לעשות ובמה כרוכה ההובלה, הוא יקבע את המחיר והמחיר יישאר קבוע. יש לא מעט מקרים בהם אנשים אומרים למוביל בטלפון "רק כמה דברים הובלה קטנה" אבל כשהוא מגיע הוא מגלה שהדברים לא פשוטים כפי שתוארו בטלפון. רוצים טיפ קטן? לעולם אל תקבעו דברים בטלפון, הזמינו את המוביל שיבדוק את הציוד או התכולה שיש להעביר ורק אחר כך קחו את ההחלטה האם מדובר בהליך של הובלות קטנות או הובלה יותר גדולה ממה שחשבתם.

איזה ציוד צריך בפועל?

לעיתים, משתמע מעניין של הובלות קטנות "שלא צריך יותר מדי" זו טעות קריטית כי אם הבית נמצא בקומה גבוהה ויש להעביר לצורך העניין רק פסנתר, זה הופך את ההובלה למורכבת יותר. מכאן חשוב מאוד לתת למוביל להגיע ולבדוק את המעברים, אם המיקום וייתכן מאוד כי יידרש מכם לא פעם להשתמש במנוף מיוחד כאמור מנוף חלון שיעשה זאת בזהירות רבה תוך כדי תשומת לב רבה ואחריות כבדה מאוד על העוברים והשבים.

אז כדי שהדברים יתרחשו על הצד הטוב ביותר חשוב מאוד שלא לשכוח על הדרך את הדברים החשובים ובפרט אם התכולה מובנית מדברים בודדים. זה לא משנה אם יש לכם מעט או הרבה דברים, חשוב לעשות את זה בדרך בטוחה ובעיקר במהירות ויעילות.

בסיכום דבר, אם אתם זקוקים לשירותי הובלות קטנות עזבו לרגע את המילה קטן וחשבו גדול. אחרי הכול, מישהו צריך להביא את הדברים שלכם ליעד מבטחים. לפרטים בקרו באתר וסמנו את ההובלה הנכונה לכם.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ו', כ"ו שבט התש"פ 21.02.2020
פרשת משפטים
כניסה: 16:50 | יציאה: 18:21
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<פברואר, 2020>
אבגדהוש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS