חריש תקבל את 'פרס נובל' של עולם הניהול

העמותה לניהול פרוייקטים בישראל החליטה להעניק למועצה המקומית חריש את המקום הראשון בתחרות  פרוייקט השנה לניהול המקצועי של PMI  ישראל על חינוך ותרומה לקהילה של המועצה, ולראשונה זוכה מועצה מקומית בפרס כה חשוב המעיד על התנהלות המועצה בשלל החלטותיה ותיפקודה בכל המחלקות במועצה ,ראש המועצה המקומית יצחק קשת: "התבשרתי בדבר זכייתנו באחד הפרסים החשובים ביותר אשר יכול לתת אות כבוד להתנהלות המועצה בכל הקשור לניהול הפרוייקטים והיכולות שלנו"

אביעד ברטוב ו06/06/2018

ראש המועצה יצחק קשת, מקבל את הפרס צילום: דוברות המועצה (צילום: דוברות)

את הפרס היוקרתי מעניקה העמותה  PMI לניהול פרויקטים בישראל אחת לשנה לפרוייקט ניהולי מכל מיני חברות ישראליות אשר מראות את יכולות הניהול שלהם בין היתר משתתפות בתחרות התעשייה האווירית ,משרדי ממשלה ,צה"ל וחברות אזרחיות וממשלתיות נוספות.
מטרת העמותה היא לעודד מנהלי פרויקטים לעבוד על פי מתודולוגיה סדורה של ה-PMI קרי ה-PMBOK  ולהביא למצוינות בתהליך ניהול הפרויקטים, להביא לתוצאות ביצוע טובות ולשביעות רצון כל בעלי העניין ככל האפשר.ועל כך חריש מקבלת את הפרס.

הועדה שבחרה את הפרס הם משה יונה, יו"ר הוועדה וארז קוטנר מומחים בנהול פרוייטקים.
סדר העבודה הניהולית של המועצה בחריש הוא מהמתקדמים בישראל  ורק עיריית תל אביב מתנהלת בצורה דומה שזכתה להוקרה מהארגון הנחשב לטוב בעולם בניהול פרוייטקים. דבר זה מראה כי חריש בונה את עצמה כעיר מודרנית ויעילה ומתאימה לצרכים של תקופה זאת במאה העשרים ואחת.
ביום שלישי הקרוב יקבל ראש המועצה יצחר קשת את הפרס היוקרתי בטקס מיוחד בכנס השנתי של העמותה במלון דויוד קונטיננטל בתל אביב .
הפרס אומנם חשוב אב בחריש אומרים שזה דבר המראה על עבודת המועצה בכלל שיש נסיון מעולה בניהול מהרמות הגבוהות והמתקדמות הארץ שאין אף עיריה או מועצה שנמצאים ברמות האלאה למעט עיריית תל אביב.

ראש המועצה יצחק קשת: "התבשרתי בדבר זכייתנו באחד הפרסים החשובים ביותר אשר יכול לתת אות כבוד להתנהלות המועצה בכל הקשור לניהול הפרוייקטים והיכולות שלנו בכלל"

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום א', י"ז כסלו התש"פ 15.12.2019
פרשת וישב
כניסה: 15:58 | יציאה: 17:29
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<דצמבר, 2019>
אבגדהוש
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS