הלוואה חוץ בנקאית לעסק חדש- שווה לבדוק

הקמת עסק חדש מצריכה הון אישי על מנת להתחיל בהקמה עצמה. אך אם אין לנו הון עצמי התחלתי ואנו רוצים לקחת הלוואה, לא תמיד הבנק יאשר לנו אותה. על מנת להתחיל את העסק ברגל ימין וללא דאגות יש אופציה נוספת לבקשת הלוואה והיא דרך חברות האשראי וגופים פיננסים שונים הנותנים הלוואות לעסק חדש. הלוואות אלה עוזרות רבות לעסק במיוחד שהוא בתחילת דרכו ועוד אין לו הכנסות. על מנת לקבל הלוואה חוץ בנקאית אליכם להתקשר לחברת האשראי ולבקש הלוואה. חברות האשראי וחברות פיננסיות שונות ישמחו לתת לכם הלוואות לעסק חדש בתנאי החזר נוחים ובריביות משתלמות. 

יעל וייס ו18/07/2019

(צילום: Pixabay)

מהי הלוואה חוץ בנקאית לעסק חדש?

הלוואה חוץ בנקאית לעסק חדש היא הלוואה אשר ניתנת לעסקים חדשים בתחילת דרכם על מנת שיוכלו להגשים את חזונם ולהקים את העסק שחלמו עליו. הלוואות ניתנות במסלולים שונים ובתנאי החזר שונים כולל ריביות ומותאמים במיוחד לעסקים בתחילת דרכם. באמצעות הלוואות לעסק חדש יכול העסק להתחיל לעבוד למרות שהבנק לא אישר לו הלוואה. בהלוואות אלה אין צורך בערבים כמו בבנק, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להראות תלושי משכורת עם הכנסה שלכם ב-3 החודשים האחרונים, להראות יציבות כלכלית, להראות שיש לכם פיקדונות ולמלא את טופס פרטים אישים לבקשת הלוואה שימלא איתכם יחדיו הנציג הבנקאי. כך שאין צורך בערבים כפי שנהוג בבנק מה שמקל על כל התהליך עצמו ועליכם בפרט.

מדוע כדאי לכם לקחת הלוואה חוץ בנקאית לעסק חדש?

הלוואה לעסק חדש היא האופציה היחידה שיש לכם שהבנק מסרב לאשר לכם הלוואה. הלוואה חוץ בנקאית פתוחה לכל העסקים החדשים והקיימים אשר זקוקים להלוואה על מנת להקים את העסק או להרחיב את העסק. הלוואה חוץ בנקאית אינה קשורה לבנק שלכם, והיא מוצעת לכל עסק שצריך הלוואה. מעבר לכך, בהלוואה חוץ בנקאית אין צורך בערבים כמו בבנק, כך שהתהליך הוא פשוט יותר ופחות מורכב מאשר הבנק, וכן קבלת ההלוואה היא מהירה ביותר כך שתוך ימים ספורים הכסף אצלכם בחשבון בנק.

האם הלוואה חוץ בנקאית לעסק חדש ניתנת לכל אחד?

הלוואה חוץ בנקאית לעסקים ניתנת לכל עסק באשר הוא. אך על מנת לקבל אותה עליכם להראות יציבות של הכנסה במשך שלושה חודשים אחרונים, וכן פיקדונות שיש לכם ושמראים שאתם יציבים, רציניים ואף יכולים לעמוד בתנאי ההלוואה מדי חודש. אם תוכיחו יציבות כלכלית והכנסה חודשית תוכלו לקבל את ההלוואה שאתם צריכים על מנת לפתוח את העסק שאתם רוצים ואף תוכלו ליהנות מהחזרי תשלום נוחים של פריסת ההלוואה.

היתרונות של הלוואה חוץ בנקאית לעסקים חדשים

להלוואה חוץ בנקאית לעסקים חדשים יתרונות שונים העושים אותה כדאית עד מאוד לעסקים החדשים. ראשית, בניגוד לקבלת הלוואה מהבנק שעשויה להיות מעייפת וארוכה, תהליך קבלת ההלוואה החוץ בנקאית הוא קצר ומהיר יותר. שנית, הלוואות החוץ בנקאיות אינם משפיעות על מסגרת האשראי של הבנק ואף אינה מגדילה אותו. שלישית, ההלוואה חוץ בנקאית אינה דורשת מהעסק ערבים כמו שאנו צריכים בבנק על מנת לקבל הלוואה.רביעית, הלוואה חוץ בנקאית עשויה לשפר את תנאי האשראי שמציעים לכם הבנקים, במיוחד שלא ניצלתם את מסגרת האשראי שלכם. חמישית, ההלוואות החוץ בנקאיות הן הלוואות אשר מותאמות לעסקים חדשים ולכן יש התחשבות בריבית שהעסק צריך להחזיר וכן בתנאי החזר ההלוואה. יתרונות אלה עושים את ההלוואה החוץ בנקאית למשתלמת ביותר במיוחד לעסקים חדשים בתחילת דרכם ושהבנק אינו רוצה לתת להם הלוואה.

*אי־עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

 

 

 

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום א', י"ז כסלו התש"פ 15.12.2019
פרשת וישב
כניסה: 15:58 | יציאה: 17:29
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<דצמבר, 2019>
אבגדהוש
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS