הגב' שוש נגר נבחרה לעמוד בראש החמ"ד

שר החינוך, הרב רפי פרץ וחברי מועצת החמ"ד בחרו בגב' שוש נגר לתפקיד מ"מ מנהלת החינוך ממלכתי דתי. הגב' נגר עובדת במערכת החינוך מזה 31 שנים, כשבמהלך חמש השנים האחרונות היא מכהנת בתפקיד מפקחת מחוזית על החינוך הדתי במחוז ת"א (גני ילדים, יסודי ועל יסודי). בתפקיד זה היא קידמה תפיסה חינוכית ברורה של יצירת חיבורים ושותפויות בין כל חלקי האוכלוסייה של החמ"ד.

אביחי טבק ו02/09/2019

(צילום: באדיבות משרד החינוך)

שר החינוך, הרב פרץ ומועצת החמ"ד בחרו בגב' שוש נגר לתפקיד מ"מ מנהלת החמ"ד. לאחר פרסום המינוי ברך שר החינוך, הרב רפי פרץ את הגברת נגר ואמר: "הערכה גדולה למי שקידם את החינוך הדתי בעשור האחרון, הרב ד"ר אברהם ליפשיץ. מתוך אחריות להמשך הדרך בחרתי בתיאום עם מועצת החמ"ד את הגב' שושנה נגר כממלאת מקום ראש מינהל החמ"ד. שושנה פעלה בכשרון רב במחוז ת"א, ברגישות ובאחריות גדולה, אף קיבלה פרסי הצטיינות במעלה הדרך. אני רואה בה דמות שמסגולת להוביל את החינוך הממלכתי דתי לעבר היעדים הבאים. מברך אותה בברכת הצלחה ומבטיח לעמוד לצידה לאורך כל הדרך."

חברי מועצת החמ"ד מסרו:" אנו מאחלים לגב' נגר להמשיך ולהוביל את החמ"ד בדרך הערכית, האיכותית והמקצועית כפי שזכינו לה בעשור האחרון, בהנהגתו של הרב ד"ר אברהם ליפשיץ ולקדם את החמ"ד ליעדים נוספים בסייעתא דשמייא ובהצלחה" .

הגב' נגר בוגרת תואר שני במנהיגות חינוכית ובוגרת קורס מנהלים. לאורך עבודתה החינוכית היא צברה פרסי הוקרה והצטיינות רבים, בהם:

§ פרס חינוך ארצי מטעם המזכירות הפדגוגית לבית הספר היסודי "עציון" ממ"ד בת"א, שאותו ניהלה במשך 15 שנה

§ פרס חמ"ד ארצי מטעם מנהל החינוך הדתי

§ פרס בתי ספר מובילים בניהול עצמי

§ פרס מצוינות אישית מטעם מנכ"ל משרד החינוך, מר שמואל אבואב (תשע"ו - 2016). הפרס ניתן על הובלה מקצועית המקדמת יזמות וחדשנות בתהליכי עבודה פדגוגיים וקידום הישגי החמ"ד במחוז.

עבודתה החינוכית של הגב' נגר בתפקידיה כמנהלת בית ספר וכמפקחת מחוזית על החינוך הדתי במחוז ת"א, התאפיינה בתודעת שליחות ובניסיון מקצועי עשיר. כאשת חינוך הובילה והנהיגה רפורמות וחדשנות חינוכיות ותהליכי העצמה והצמחה תוך מתן מענה למגוון אוכלוסיות ועבודה עם קהילת ההורים על כל גווניה. כל זאת, תוך שימת דגש על חינוך להישגים ערכיים, לימודיים וחברתיים.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.
יום ב', כ"ט שבט התש"פ 24.02.2020
פרשת תרומה
כניסה: 16:55 | יציאה: 18:26
הצטרף לרשימת התפוצה
אירועי המגזר
<פברואר, 2020>
אבגדהוש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829

כל הזכויות שמורות ל''עט תקשורת'' | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | תרבוש-פורטל תרבות ונופש למגזר הדתי | מדינט-פורטל בריאות ורווחה| הפוך לדף הבית | RSS