עזמי באשרה: כך נלחמת מדינת ישראל בטרור

בעקבות פרשיית הריגול ועזיבתו את הארץ תישלל מח''כ לשעבר עזמי בשארה זכותו לקו טלפון בעלות של 8406 ש''ח בשנה.הח''כ האומלל ייאלץ להסתפק בדמי פרישה והסתגלות בסך 393,000 ש"ח שיועברו בקרוב לחשבונו.

אדמונד חסין 25/03/2008

נסת תשלם בימים הקרובים לעאזמי בשראה 200,000 שקלים כמענק פרישה, ודמי והסתגלות בסך 193,000 שקלים (סה"כ כ- 400,000?), זאת בנוסף לפנסיה חודשית של 7,000 שקלים לכל ימי חייו.

עם זאת, שתי זכויות יישללו ממנו: הכנסת לא תממן לו הוצאות טלפון בסך 8,406 שקלים בשנה ועיתון יומי חינם.

תזכורת: הח"כ לשעבר חשוד בקיום קשר מתמשך עם החיזבאללה בתקופת מלחמת לבנון השנייה ובקבלת מאות אלפי דולרים במזומן מחיזבאללה.

מבדיקה משפטית שנערכה לא מכבר, התברר כי על אף החשדות נגד בשארה, הכנסת מנועה מלעכב את התשלומים המגיעים לו, ורק בשל שהותו בחו"ל פטורה הכנסת מהחובה לממן עבורו טלפון ועיתון יומי.

אני בטוח שבשארה היה שמח לקבל את 'הארץ', זה יכול להתאים לו, לקרוא את גדעון לוי ועמירה הס עם כוס הקפה של הבוקר, כשהוא מתעורר בכווית או בבחריין.

עזמי באשרה נשבע אמונים למדינת ישראל, והתחייב כך: "אני מתחייב לשמור אמונים למדינת ישראל ולמלא באמונה את שליחותי בכנסת". תחת זאת, באשרה פגע בביטחון המדינה, ברח לאחת ממדינות ערב וממשיך להופיע באל ג'אזירה וברשתות טלוויזיה נוספות בדמות שוחר השלום, הפילוסוף ולוחם זכויות האדם.

ומה התגובה של ממשלת ישראל? "...הכנסת לא תממן לו הוצאות טלפון בסך 8,406 שקל בשנה ועיתון יומי חינם." אין ספק, כך נלחמים בטרור!