נועם שליט: "למה גלעד צריך לשלם את המחיר?"

אביו של החייל החטוף השתתף בעצרת ובתפילה באוניברסיטת בר אילן למען החטופים ותקף את ראש הממשלה:''אולמרט מהסס ודוחה הכרעות''.

עמיעד טאוב 27/03/2008

(צילום: אורח)

(צילום: אורח)

" למה גלעד צריך לשלם את המחיר?" שאל בכאב נועם שליט,  אביו של החייל החטוף גלעד שליט אשר נמצא בשבי הפלסטינאי מזה 21 חודשים.

שליט השתתף בעצרת שקיימה אוניברסיטת בר- אילן לשחרור הבנים במסגרת "יום המודעות לבנים החטופים".

שליט המאופק בדרך כלל יצא בביקורת חסרת תקדים על ראש הממשלה בנוגע להתנהלותו  בסוגיית שחרור בנו:"אני שואל את ראש הממשלה שהצהיר שהוא לוקח אישית את סוגיית החטופים לטיפולו ושקרא כי זה מקום העבודה שלו. מדוע רק רב"ט גלעד שליט צריך לשלם את המחיר? ולמה במבחן התוצאה, התוצאה היא אפס אחוזי הצלחה".

שליט הביא כדוגמא את התנהלות שרון בעסקת טננבאום:''בניגוד לכל היועצים סביבו שהתנגדו לעסקת טננבוים, הכריע שרון בעד שחרורו והצהיר 'אני לא משאיר אף יהודי אצל החיות האלה'.

שליט ציין עוד כי : "אנו נמצאים כעת בזמן קריטי ולפעול כדי לא לקבל את מקרה רון ארד 2 להציל את גלעד, אודי ואלדד, המצב בעזה נפיץ בכל רגע מישהו עלול לאבד שליטה וכולנו נצטער - על שאיבדנו את הרכבת.

לאחר נאומו של שליט נערכה תפילה המונית לשחרור הבנים בראשותו של רב הקמפוס הרב שלמה שפר ובשיתוף המכון הגבוה לתורה והמדרשה לנשים בבר אילן בראשותם הרב אהרון כץ והרב יצחק קראוס ובמעמד חיים שניידרמן המשנה לנשיא האוניברסיטה ומנכ"ל האוניברסיטה חיים גליק.