חגיגות 60 למדינה 50 לד''ר ברכה זיסר ו-40 לירושלים

ממש במקביל לחגיגות ה-60 למדינה ו-40 לשחרור ירושלים חגגה גם ד''ר ברכה זיסר 50 לייסודה.

כתב דתילי 04/06/2008

(צילום: אורח)

באתר העתיקות בבית שאן התכנסו אמש מאות מחברי משפחת זיסר לחגיגות ה-50 של ברכה זיסר שעומדת בראש מאגר מח העצם של אגודת ''עזר מציון''.

זיסר, אשתו של איש העסקים מוטי זיסר, אם לחמישה ילדים, שעבדה במשך שנים בבית החולים בלינסון ידועה כאשת עשייה וחסד וכמי שייסדה מאגר מח עצם עם תרומה של 20 מיליון דולר והקימה את מרכז "אורנית"-בית החלמה לילדים ונוער חולי סרטן בראשו היא עומדת כיום.

כאילו היה המדובר באירוע המתוכנן מראש חגגה זיסר שקיבלה השנה את פרס ישראל מטעם ארגון ''עזר מציון'' על תרומת הארגון ככלל ותרומתה שלה בפרט בתחום החסד והצדקה  50 שנות עשייה במקביל לחגיגות ה-60 למדינה וה-40 לשחרור ירושלים.

במקום היה ניתן לצפות במגוון סלבריטאי הציבור הדתי וביניהם:הזמר דודו פישר, מנכ''ל בנק איגוד חיים פרויליכמן, ראש עיריית רחובות שוקי פורר, הרב הראשי לשעבר הרב ישראל לאו, מנכ''ל משרד ראש הממשלה לשעבר משה ליאון, דובוננו בצפון מנחם הורוביץ, בני רוזנבלום וישראל גוטסדינר מצמד רעים, העיתונאים קובי אריאלי וחנוך דאום, ועוד רבים וטובים. 

ראש הממשלה אהוד אולמרט לא פספס גם הוא את האירוע למרות ועידת איפ''ק שלח ברכת וידאו מארה''ב.

סביב שולחנות עמוסים בכל טוב צפו הנוכחים בהופעה מרגשת של בועז שרעבי ולאחריה בהופעה נוספת של להקת כוורת.

לאחר מגוון ברכות מאת המשפחה ילדי משפחת זיסר וילדי מרכז ''אורנית'' לילדים חולי סרטן אשר זיסר עומדת בראשו עלה מוטי זיסר לשאת ברכה מרגשת בה הודה לברכה על כל השנים בהם היא מלווה אותו ואמר כי ''כל מה שהשיג הינו בזכותה''.