"הבית היהודי – מפדל החדשה" בקמפיין: "אחרינו!"

מפלגת "הבית היהודי-מפדל החדשה" יוצאת היום בקמפיין תחת הכותרת: "אחרינו!". הקמפיין החדש ישולב בקמפיין הראשי "הבית היהודי-תמיד בחזית", שעימו יצאה המפלגה בשבוע שעבר.

עמי שרון 14/01/2009

בקמפיין אינטרנט חדש ובמודעות שתפרסם המפלגה בסוף השבוע נכתב: "הציונות הדתית מובילה בכל החזיתות של מדינת ישראל ובראשן החזית הביטחונית. אנחנו תמיד בחזית החינוך והחברה, בחזית ההתיישבות בארץ ישראל ובכל חזיתות השליחות והערבות לכלל ישראל. זה הזמן להוביל. הפעם בגאווה ובאמונה נצביע בעד המדינה שלנו. בעד הבית היהודי שלנו. הפעם נבחר להוביל את היהדות והציונות במדינת ישראל ולקרוא בקול גדול: אחרינו!".

קמפיין האינטרנט יכלול סרטוני וידאו שיועלו באתר המפלגה www.habait-hayehudi.co.il. בנוסף, תפורסם בסוף השבוע מודעה עליה חתומים עשרות רבנים, אנשי חינוך וראשי ארגונים מובילים מכל קצוות הקשת בציונות הדתית, התומכים ב"בית היהודי".

בין החתומים על המודעה גם ח"כ צבי הנדל, יו"ר תקומה, שכיהן בכנסת היוצאת מטעם "האיחוד הלאומי".

ראש מטה ההסברה של "הבית היהודי", אורי אורבך, אמר כי "הציונות הדתית משפיעה ומובילה בכל תחומי החיים ונמצאת בכל החזיתות. הגיע הזמן שהיא תוביל ותשפיע גם בחזית הפוליטית. ניסיון העבר מלמד שלציבור שלנו לא צמחה ישועה מחברי כנסת דתיים שכיהנו בליכוד ובמפלגות אחרות, ההיפך הוא הנכון. לא נהיה פראיירים של מפלגות שנזכרות בציבור הדתי והמסורתי רק בתקופת הבחירות. אנחנו קוראים לציבור לבוא אחרינו גם אל החזית הפוליטית".