לבני ב'היכל התהילה העולמי של הנשים'

יו"ר תנועת קדימה ציפי לבני השוהה בארה''ב קיבלה עיטור כבוד מטעם אוניברסיטת ייל ונכנסה ל-'פורום הנשים הבינ"ל, IWF, ל'היכל התהילה העולמי של האירגון'.

טולי פיקרש 11/10/2009

(צילום: אורח)

אחרי שזכתה בעיטור הכבוד הגבוה של אוניברסיטת ייל בארה"ב, נכנסה יו"ר האופוזיציה ויו"ר תנועת קדימה ציפי לבני גם ל'היכל התהילה' העולמי של הנשים.

ביום חמישי האחרון התארחה לבני באוניברסיטת ייל', שם נשאה דברים בפני למעלה מ-500 משתתפים, לאחר שקיבלה, כאמור, את עיטור הכבוד מטעם האוניברסיטה. מייל המשיכה לבני למיאמי שם יכניסה 'פורום הנשים הבינ"ל, IWF, ל'היכל התהילה העולמי של האירגון'.

בסביבתה של לבני ציינו בגאווה כי בכך "תהא לישראלית הראשונה שנמנית על היכל התהילה הבינלאומי של הנשים". בדברים שנשאה בייל' התייחסה יו"ר קדימה גם לדו"ח גולדסטון ואמרה כי "לעולם לא אקבל השוואה בין חיילי צה"ל לבין הטרור. פער מוסרי עצום מבדיל בין מי שמבקש לרצוח ילדים בבתיהם, בגנים ובמרכזי הבילוי לבין מי שפוגע שלא במתכוון באזרחים שבחסותם פועל הטרור. זו הסיטואציה איתה ישראל מתמודדת תוך סיכון יום יומי של חייליה. אנו עושים זאת כי אנו מדינה מוסרית עם צבא של ערכים וכל שיפוט של ישראל שמדלג על ההבדלים הללו מייצר את ההשוואה הזו- מקיים מוסר כפול, טועה ומטעה".