מושב יונתן:רביעיית ילדים, תאומות זהות ושלושה צימרים

במושב הדתי יונתן ברמת הגולן מציגות משפחות בן צבי וששון שלישיית צימרים, אחיות תאומות זהות המתפעלות את הצימרים ורביעיית ילדים בני 14 המסייעים במלאכה.

עמי שרון 03/11/2010

(צילום: אורח)

(צילום: אורח)

לפני 37 שנים הגיע חנניה בן צבי לרמת הגולן והוא ובני משפחתו קבעו את משכנם במושב נוב, השנים חלפו ובן צבי הכיר את רעייתו רינה ואת אחותה התאומה הזהה, נוגה ובעלה ירון ושני הזוגות קבעו את משכנם במושב הדתי לאומי יונתן השוכן בבטבורה של רמת הגולן.

השנים חלפו, לרינה נולדה רביעיית ילדים אחים לסייפן הבכורה ולפני כשנתיים וחצי הצטרפו למערך המשפחתי שלושה צימרים שהקימו הגיסים, שניים מהם נקראים ''צימרינה'' ע''ש האחות הבכורה, רינה (בכורה בכמה דקות)ואת השלישי מתפעלים בני משפחת ששון.

מושב יונתן אמנם לא ממותג כישוב תיירותי אך מיקומו המרכזי (15 דקות מקצרין מנחל הזויתן ומהיהודיה ו-20 דקות מהכנרת) והאווירה הירוקה השולטת בו יחד עם פעלויות שיווק של בני המושב צפויים להפוך אותו ליעד מרכזי לציבור הדתי לאומי גם בגלל המחירים ההוגנים.

חנניה בן צבי סיפר לכתב דתילי כי:''מטרתנו היא שזוגות ומשפחות יוכלו לטייל בגולן ולהנות מארוח נקי ואיכותי מבלי לפשוט את הרגל''.

במקום שלושה צימרים המיועדים לזוגות ולמשפחות של עד 6 נפשות כאשר המחירים בעונה נעים סביבות ה-400 ש''ח לזוג ובשאר השנה בסביבות ה-300 ש''ח לזוג כאשר ניתנות הנחות למשפחות ולמתארחים למספר ימים.

''צימרינה''-0528348361, 052-8348331
לפרטים נוספים לחצו כאן