הפקת אופנה: יריד מעצבים לאישה הדתית


לכבוד יריד המעצבים לאישה הדתית "הוד והדר לבושה" אספנו פריטים נבחרים מתוך 50 מעצבים מובילים שיהיו ביריד והתוצאה היא הפקת אופנה שיקית, אופנתית ומרשימה במיוחד לאישה הדתית שאוהבת להתלבש ובמיוחד לפני החג.היריד הציע מענה כולל לאישה הדתית עם מבחר פריטים ואקססוריז אופנתיים במחירי מבצע הנעים בין 70%-20% על כל הפריטים- הכניסה לנשים בלבד.

עטרת זרביב 07/04/2011

(צילום: אורח)

(צילום: אורח)

style="text-align: right;" dir="rtl">בעקבות ההצלחה בפעמים הקודמות, חזר אלינו לקראת הפסח "הוד והדר לבושה" - יריד המעצבים לאישה הדתית עם 50 מעצבים מובילים תחת קורת גג אחת שמציעים מענה כולל לאישה הדתית עם פריטים אופנתיים בביגוד ובאקססוריז. היריד התקיים בסוף חודש מרץ.

ביריד השתתפו עשרות מעצבות אופנה ומעצבות אקססוריז, שהציגו מגוון של פריטים בהנחות נדיבות של בין 70%-20%. בין השמות הגדולים שצפויים להציג ביריד: ענת גילר, אלייה, אנה מאייר, פשוט ולבן, גודי, בת מלך, הוונלי, איריסים, שרית שרף. ותחום האקססוריז יבלטו השנה מעצבות הכובעים והמטפחות: צפצולה אילת לוין, כובעי מישמש, סטודיונית ועוד רבים וטובים

יריד "הוד והדר לבושה" נחשב ליריד המבוקש ביותר בקרב נשות המגזר הדתי על כל גווניו. במסגרת היריד, שפתוח לנשים בלבד (למעט מתחם קפה מיוחד לגברים), יכולות הנשים למדוד במקום את הפריטים, וליהנות מקניית מתנות לחג במחירים אטרקטיבים,  בזכות דוכנים מגוונים שיוצבו באולם של מתנות לחג, כיפות, כיסויי ראש ייחודים ואופנתיים, אריזות שי מיוחדות ועוד.

 נורית כהן, מיוזמות יריד "הוד והדר לבושה": "לאור ההצלחה המטאורית של הירידים הקודמים, אנו ממשיכות לנצל את ההיערכות לחגים בכדי לאפשר לנשים הדתיות ליהנות ממחירים מיוחדים על כל פריטי הביגוד ואקססוריז הנדרשים. גם השנה נציג הנחות מפנקות של בין 70%-20% אחוזים, עם השתתפות של מיטב המעצבות בארץ המציגות קולקציות מגוונות ועכשוויות, ואנו שמחים להציע למבקרות ליהנות מחלל תצוגה נרחב יותר, המאפשר מדידה נוחה של הפריטים שעוצבו בהרבה אהבה".