חברת אחווה מתרחבת

חברת אחוה מרחיבה את סדרת הטחינה, החלוה והחטיפי החלוה האורגניים כחלק מטרנד הבריאות שמובילה החברה

ליאת עפרי 20/06/2011

(צילום: אורח)

dir="rtl">חברת אחוה, היצרנית המובילה בישראל של מוצרי חלוה, טחינה ודברי מאפה מאז 1929, מרחיבה את סדרת המוצרים האורגנים. אחוה מציעה חלוה אורגנית, טחינה אורגנית, חמאת שומשום אורגנית וחטיפי חלוה אורגניים עם היתרונות האיכותיים והבריאותיים ובדגש על מחירים אטרקטיביים השווים לכל נפש.

כל המוצרים האורגנים  של "אחוה" מכילים רכיבים טבעיים בלבד ומהווים בסיס לעשרות מאכלים מגוונים, בריאים וטעימים. הטחינה האורגנית של אחוה מבוססת על שומשום אורגני, ללא חומרי הדברה וללא מלח בתהליך ייצור טבעי לחלוטין. הטחינה האורגנית משווקת באריזות של 1 ק"ג ובאריזת 500 גרם. חמאת שומשום אורגנית 500 גרם של אחוה מבוססת על שומשום אורגני מלא ועשירה בוויטמינים ומינרלים. 

חלוה אורגנית 300 גרם של אחוה עשויה משומשום אורגני מלא (50%), ללא מלח, בתוספת סוכר חום אורגני ורכיבים טבעיים בלבד. החלוה מיוצרת מזרעי שומשום אורגני טהורים ואיכותיים, בתהליך ייצור טבעי וללא מגע יד אדם. גרעין השומשום עשיר בחלבון, סידן, ויטמינים מקבוצת B, חומצות אמינו וחומצות שומן בלתי רוויות, מקבוצת OMEGA 6 ו- OMEGA 9 ומכאן ערכם התזונאי והבריאותי הרב.

חטיפי החלוה האורגניים של אחוה מוצעים באריזה של 11 יחידות (25 גרם כ"א), ומומלץ לאכול לפני פעילות ספורטיבית, לנשים בהריון ומניקות או כקינוח.

לדברי הדיאטנית אושרת לוי  B.Sc  , B.Ed: "למוצרים האורגניים יתרון משמעותי שכן  האורגני מגיע אלינו נקי מחומרי הדברה, נקי מהורמונים, מריסוסים וחומרים משמרים, ללא מלח, פשוט טבעי ובריא. חלוה אורגנית של אחווה מהווה ממתק טבעי משום שאינה מכילה צבעי מאכל, חומרי טעם וריח וחומרים משמרים. גם לטחינה האורגנית יתרונות של טבעיות ובריאות, שכן מרכיבה העיקרי הוא שומשום שלא עבר תהליכים כימיים כגון ריסוס והדברה".

לדברי יובל מלאך סמנכ"ל שיווק חברת אחוה: "בחרנו להרחיב את סדרת המוצרים האורגנים שלנו ולחדש את האריזות ובכך להעצים את המגמה הכלל עולמית של מעבר למזון אורגני ובריא יותר. בניגוד למקובל בשוק האורגני, אנו ב"אחוה" מאמינים, כי המוצרים האורגנים אינם חייבים להיות יקרים מאד. כמו כל מוצרינו, גם הסדרה האורגנית מוצעת במחירים עממיים השווים לכל נפש. העלות הגבוהה של מוצרים אורגניים נובעת לא רק ממחירי חומרי הגלם האורגניים אלא גם מעלויות מיתוג ושיווק, שאותן אנו נחסוך לצרכן."

למוצרי אחוה כשרות מהודרת בד"ץ עדה חרדית ירושלים.

מחירים לדוגמה:

טחינה האורגנית באריזת 500 גרם 10-12 ₪.
חמאת שומשום אורגנית 500 גרם 10-12 ₪.

חלוה אורגנית 300 גרם 10-12 ₪.

חטיפי חלוה אורגניים 10-12 ₪. 

חברת אחוה הינה היצרנית המובילה בישראל של מוצרי חלוה, טחינה ודברי מאפה מאז 1929. החברה מתמחה בייצור חלוה איכותית מסוגים שונים, טחינה גולמית, סדרת מוצרים אורגנים, סדרת מוצרים ללא סוכר, עוגות ומגוון מוצרי מאפה, חטיפי דגנים, תרכיזים לשתייה וממתקים.

אחוה, בבעלות יעקב מלאך, מחזיקה באחד מהמפעילים המובילים והמתקדמים בארץ וחולשת על קרוב ל-55% משוק החלווה בישראל. החברה מעסיקה כ-210 עובדים וכ-20% ממוצריה מיועדים לייצוא. החברה מקפידה על עמידה בתקני האיכות המתקדמים בעולם ועל מדיניות של שיווק מוצרים במחירים אטרקטיביים.

לאתר האינטרנט של אחוה: www.halva.co.il