גביע המדינה על שם רלף קליין

קמפיין חדש של מוסף הספורט של העיתון 'מקור ראשון': "יש לקרוא לגביע המדינה על שמו של רלף". עורך מוסף הספורט:"אני בטוח שהוא יחייך חיוך גדול שם בשמיים."

עטרת זרביב 11/09/2011

(צילום: אורח)

לפני כמה שבועות נערכה אזכרה לציון שלוש שנים למותו של רלף קליין. לאחר האזכרה התראיינה בתו רינת וסיפרה שעד כה שום גוף לא הנציח את שמו בצורה ראויה. היא לא אמרה את זה בכעס אלא בכאב, וציינה שאף אחד אמנם לא חייב להם כלום, אבל זו עדיין תחושה קשה ומעציבה.

בעקבות הדברים החליטו במוסף הספורט של 'מקור ראשון' לצאת בקמפיין הקורא לקרוא לגביע המדינה על שמו של רלף קליין "בימים שהפייסבוק משנה סדרי עולם, חשבתי שזו הזדמנות נהדרת לנסות ולעשות משהו עבור האיש המיוחד הזה. אני מניח שאין צורך להציג את רלף, את פועלו והישגיו כשנזכרים שרלף הוביל את נבחרת ישראל למקום השני באליפות אירופה בטורינו, 1979, אפשר להבין באיזה הישג ענק מדובר. כבר אז היה ברור לכולם שהסיכוי לשחזור ההישג הוא קטן מאוד." כותב דותן מלאך עורך הספורט בעיתון 'מקור ראשון' ומוסיף כי "כדי שהמהלך שלנו יצליח אנחנו צריכים עזרה של כל אחד ואחד מכם. למען המטרה פתחנו קבוצה מיוחדת בפייסבוק. אל הקבוצה ניתן להיכנס בכתובת הבאה: http://on.fb.me/rememberralf או פשוט לרשום בפייסבוק "זוכרים את רלף". הצטרפו לקבוצה והפיצו אותה בין חבריכם ובין מכריכם. ככל שיהיו יותר אנשים שירשמו בקבוצה, כך נצליח להשיג מהר יותר את המטרה."


מי שעומד מאחרי היוזמה, הוא מלאך שהיה העיתונאי האחרון שראיין את רלף לפני מותו בעיתונות הכתובה שמספר כי "המפגש איתו היה מרגש ויוצא דופן. פיזית הוא כבר היה במצב לא טוב, אבל ראשו היה חריף וחד כתמיד. אני בטוח שבפעם הראשונה שיניפו את גביע המדינה על שמו, הוא יחייך חיוך גדול שם בשמיים."