הרב דני טרופר לכצל'ה:''הצטרף למפקד הציונות הדתית''

בעקבות הצהרתו של יו''ר האיחוד הלאומי, ח''כ כץ כי לא יתמודד בבחירות לכנסת הבאה אם לא תהיה אחדות בין הבית היהודי-המפדל לבין האיחוד הלאומי פנה יו''ר ועדת המפקד של המפד''ל לח''כ כץ בקריאה:''זה הזמן לתיקון השבר שארע לפני 3 שנים. בואו והצטרפו למפקד. זו הדרך האמיתית לאחדות"

עמי שרון 12/04/2012

(צילום: עמיעד טאוב)

בעוד כשבוע צפויה מפלגת הבית היהודי -מפד''ל לצאת למפקד חברים שבסיומו יתקיימו לראשונה פריימריז בציונות הדתית והיום יצא יו''ר ועדת המפקד הרב דני טרופר בפניה לח"כ כצל'ה להצטרף למהלך זאת בעקבות דבריו כי לא יתמודד בבחירות לכנסת הבאה אם לא יהיה אחדות בין הבית היהודי-המפדל לבין האיחוד הלאומי.

בהרצאה במלון ליאונרדו-אין בירושלים בפאנל משותף עם ח"כ אורלב וח"כ רותם שנערך בתחילת השבוע הודיע יו"ר האיחוד הלאומי לקהל: "אם הבית היהודי לא ירוצו עמנו במשותף לא ארוץ לכנסת הבאה!". "את הציבור לא מענין אם אני יהיה ברשימה וגם לא אישיות פוליטית אחרת. הציבור רוצה את הביחד, כי הוא רוצה מפלגה גדולה וחזקה ובעלת השפעה בממשלה".

בעקבות הדברים הוציא כאמור הרב טרופר קריאה לכצ'לה להצטרף למפקד בה נכתב:"אני שמח שעניין אחדות של השורות בציונות נדתית כה חשובה לך, והנה יש לך הזדמנות להביא לאחדות זו. בעוד שבוע יפתח "מפקד הציונות הדתית" של "המפדל- הבית היהודי". בסוף המפקד יתקיימו לראשונה בהיסטוריה של הציונות הדתית פריימריז בהם הציבור עצמו יבחור את נציגנו לכנסת. כעת זה הזמן לתיקון השבר שארע לפני 3 שנים. בואו והצטרפו למפקד. זו הדרך האמיתית לאחדות"